Як правильно розмістити телевізор

  Важко уявити собі сучасний будинок без телевізора. У деяких він висить навіть у ванній кімнаті! Як же правильно вписати телевізор в інтер'єр так щоб він гармоніював із загальним стилем квартири і не шкодив здоров'ю очей?


 
  Отже, ми купили телевізор. Залишилося лише зрозуміти куди його краще поставити. З дитинства ми всі прекрасно знаємо, що дивитися на екран потрібно з безпечної відстані. На сьогоднішній день оптимальною вважається відстань, яка рівна 3-4 діагоналям телевізора, відповідно, купивши телевізор, ви множте діагональ екрана на даний коефіцієнт і отримаєте ту ідеальну відстань, на якій ви повинні перебувати, переглядаючи телевізор, без погіршення зорової функції.
 
  Наприклад, ви обчислили, що телевізор потрібно встановити на відстані двох метрів від дивана. Але як підібрати потрібне місце? На допомогу приходить фен-шуй. І не важливо що телевізор - винахід 20-го століття, стародавнє учення знає відповідь на це питання.
 
  Якщо розташувати телевізор з точки зору фен-шуй в східній частині кімнати - то вважається, що це помітно покращить здоров'я і настрій членів сім'ї. Але часто буває, що якщо поставити телевізор саме в такому місці - то відблиски від світла з вікна будуть відображатися на екрані. Це, безумовно, впливає на якість зображення, тому тут при певних умовах потрібно обов'язково підбирати місце щоб не було на екрані телевізора якихось віддзеркалень і відблисків. Відблиски напружують м'язи очей, а це згодом може призвести до розвитку захворювань. Так що на установку телевізора навпроти вікна накладаємо табу.
 
  Телевізор, розташований в південно-східній частині кімнати, допоможе залучити в ваш будинок багатство і добробут. Але що якщо в такому випадку за спиною виявляться двері? Немає сенсу встановлювати телевізор таким чином щоб людина, що дивиться цей телевізор, була розвернена спиною до дверей. Вона буде відчувати постійне підсвідоме занепокоєння оскільки не бачитиме тих, хто входить. Тому встановити телевізор потрібно так, щоб вхід в кімнату був на виду.
 
  Якщо поставити телевізор у західній частині кімнати - це поліпшить взаємини, а телевізор, розташований в південній частині - допоможе підняти ваш суспільний статус і підвищити суспільну повагу.
 
  Ідеальне розташування - щоб було і зручно, і на правильній відстані до екрану, і щоб ніщо не відволікало від перегляду. Лікарі, дизайнери, психологи - всі сходяться на думці, що головне - це відчуття комфорту.
 
  Тому розставляти меблі так щоб вам було затишно.
 

04-05-2021
Повернутися назад





Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
«БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter