Топ-5 цікавих і корисних хобі для вагітних

  Вагітність – яскравий період в житті кожної жінки, час щасливого очікування зустрічі зі здоровою дитиною. Саме тому, щоб не нашкодити малюкові, жінки змушені відмовитися від важких фізичних навантажень та багатьох звичних справ. У майбутніх мам з'являється вільний час, який треба чимось зайняти. Спочатку можна урізноманітнити своє дозвілля, вибираючи одяг для вагітних, а потім приступити до інших занять.

Цікаві заняття на будь-який смак

Саме в період очікування дитини жінка може розкрити свій творчий потенціал, знайти для себе цікаве хобі. Існує спеціальна класифікація, яка поділяє всі захоплення на активні та пасивні. Не слід думати, що активне хобі не підходить для жінок, які виношують дитину. Багато з них до самих пологів займаються йогою або аквааеробікою, відвідують басейн або спеціальні фітнес-заняття. Однак, як показують дослідження, більшість вагітних вибирають пасивні заняття. Найчастіше головним захопленням під час вагітності стає творчість в самих різних його проявах. Вибір хобі в цьому напрямку майже безмежний. Серед величезної кількості захоплюючих занять досить легко загубитися. Але саме велика різноманітність дозволяє майбутній мамі знайти справу до душі – хобі, яке не тільки прикрасить її дозвілля, але й принесе користь її малюкові.

Топ 5 хобі для вагітних

  1. Декупаж. Хобі, що дозволяє в повній мірі висловити свою індивідуальність, долучитися до світу рукотворної краси. Декупаж – це незвичайний спосіб декорування предметів, заснований на приклеюванні (вирізаних з паперу або зі столових серветок) різноманітних зображень та орнаментів. Використовуючи цю унікальну техніку, можна створювати речі неймовірної краси.
  2. Малювання. Один з найдоступніших видів захоплень. Хобі для вільних людей, унікальна можливість реалізації своїх прихованих творчих здібностей. Сьогодні у продажу можна знайти все необхідне для цього хобі. Навчитися малювати в будь-якому жанрі легше за все на курсах, в художніх студіях або самостійно, скориставшись відеоуроками в онлайн. Малювання дозволяє вагітним жінкам коригувати свій психологічний стан.
  3. Аквааеробіка Вид фізичної активності, що виключає навантаження на внутрішні органи. Заняття для вагітних аквааеробікою розраховані на будь-який рівень фізичної підготовки. Це хобі дозволяє жінкам використовувати водний простір для підготовки до пологів.
  4. Фотографія. Сьогодні освоїти мистецтво фотографії може кожна творча людина. Адже у багатьох з нас є смартфони. Не варто думати, що гарне фото можна зробити тільки дорогим фотоапаратом.
  5. В'язання речей для малюка. Дуже корисне та цікаве хобі. Однак, багато жінок чомусь вважають, що в'язати під час вагітності не можна. Дійсно, таке марновірство існує, але воно не має ніякої основи під собою. Медичних протипоказань до цього виду діяльності немає. Навпаки, медики впевнено стверджують про користь в'язання під час виношування малюка. Це хобі допомагає вагітним розслабитися і заспокоїтися.

31-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
«БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter