ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ!

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ!

 Наші міста встелені сміттям. Не якісь невідомі шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили наші парки й озера, вулиці й дитячі майданчики на огидні смітники. Придивися, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок  чи обгортку, пляшку чи гумку. Українці наче забули себе справжніх – дбайливих господарів.

 «Так роблять усі», «тут і до мене було брудно», «хтось це прибере» – слабкі виправдання для тих, хто в глибині душі розуміє: свинство на вулицях – це безглузде дикунство.

 Кожна нормальна людина хоче ходити чистими вулицями, бачити в парках зелену траву, а не бите скло і брудний папір. Час зробити це разом.

 Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» єднає все більше людей по всій країні. Щоб навколо стало чисто, потрібно лише три речі:

      не смітити;

      гуртом прибрати свій шматочок країни, збільшуючи простір чистоти;

      долучати до цих простих дій інших людей.

 є конкретний день, з якого Україна почне ставати чистішою:

субота, 16 квітня 2011 року

 Цього дня з 11 до 14 години тисячі людей в усіх областях України

разом очистять від сміття парки та сквери

 Це вже зробили в Естонії й Латвії, Словенії й Румунії. Зроби це разом з нами. Твоя участь важлива! Допомогти зробити Україну чистою може кожен.

 Що потрібно зробити?

 1.     Зареєструйся для прибирання за телефоном 063-6511271 Прийди 16 квітня о 10.45. на місце, узгоджене з координатором, який зв’яжеться з тобою, отримай інвентар і зроби свою країну чистішою.

2.     Запросити своїх друзів, колег, знайомих зробити те саме.

3.     Поширюй інформацію про акцію, де можеш – в соціальних мережах, засобах інформації, серед сусідів і колег по роботі чи навчанню.

4.     Ти можеш стати координатором прибирання в місті чи парку, де такого координатора ще немає.

5.     Твоя громадська організація, підприємство чи установа може допомогти проекту на всеукраїнському чи місцевому рівні.

 

 

 

Телефонуй 063 - 651 12 71Об’єднаймо зусилля                    Зробимо Україну чистою!


08-04-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter