Запрошуємо ковельчан до участі в конкурсі «Кращий»

    П’ятий  рік у Ковелі проводиться  конкурс за участю  колективів та міських жителів, які мають високі здобутки у певних сферах діяльності. Урочисте нагородження переможців пам’ятними кубками, Подяками міського голови відбувається у першу неділю липня – під час святкових заходів з нагоди Дня міста. За чотири роки престижне звання «Кращий» отримали понад двадцять ковельчан, котрі уславили свої імена і рідне місто самовідданою працею, талантом, громадською активністю та благородством вчинків.
     Лауреатами конкурсу у номінації «Найкращий благоустрій території підприємства» двічі ставав колектив ТзОВ «КП «Верес» (керівник Юрій Шлюєв), а минулого року кубком відзначено СЛАТ «Тур» (керівник Петро Смаль). Отримали почесні нагороди за зразковий благоустрій прибудинкової території мешканці будинку №48 на провулку Ватутіна (2008, 2009, 2010 роки) та будинку №2А на вулиці Грушевського (2007).
     Конкурс  стартував і цьогоріч  у постійних шести номінаціях:
«Громадський діяч року» - учасниками є представники громадських організацій та об'єднань, профспілок, лідери місцевих осередків політичних партій, лідери місцевого самоврядування, які працюють на громадських засадах і мають вагомі досягнення.
     Жителів краю, які проявили ініціативність та активність у благодійній діяльності, запрошуємо позмагатись за титул «Меценат року».
     Переможці в обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, змаганнях, фестивалях – претенденти на перемогу в номінації  «Юний талант року».
     Чекаємо заявок на пам’ятний кубок за «Найкращий благоустрій прибудинкової території». Мешканці багатоквартирних житлових будинків, житлові кооперативи, співвласники товариств житлових будинків, власних індивідуальних будинків подають фотоматеріали щодо влаштування дитячих ігрових  та спортивних майданчиків, малих архітектурних форм, впорядкування й озеленення прибудинкової території, розміщення вуличного освітлення тощо.
     Визначення переможця із «Найкращого озеленення балкону» проводиться за такими критеріями: дизайнерське рішення озеленення балкону та естетичний вигляд в загальній панорамі фасаду багатоквартирного житлового будинку.
   «Найкращий благоустрій території підприємств, організацій»: до уваги береться впорядкування та озеленення території, що належить підприємству чи організації, влаштування вуличного освітлення, розміщення малих архітектурних форм.
     Детальніше з Положеннями «Про визначення переможців» у номінаціях «Громадський діяч року», «Меценат року», «Юний талант року» можна ознайомитися у  кабінеті 214, щодо трьох інших номінацій – у кабінетах 107, 108 виконавчого комітету міської ради. Відповідно у ці ж кабінети прохання подавати пропозиції та матеріали, які приймаються до 10 червня 2011 року.
     Телефони  для довідок: 61726, 61740.                  


05-04-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ Служба за контрактом
Погода

counter