Вивіз сміття у Одеса. Продаж інструментів.

Авто-Буд Прокат: вивіз будівельного сміття після ремонту, старих меблів, мотлоху.

Прокат інструментів та вишок, оренда будівельних риштувань https://www.avto-stroyprokat.com/Ми вже багато років працюємо у сфері вивезення сміття та різного мотлоху і добре знаємо, як організувати процес на найвищому рівні з урахуванням усіх можливих нюансів. Бажання клієнта та якість сервісу завжди стоять для нас на першому місці. Ми працюємо швидко та чисто. Вміємо швидко розбирати, демонтувати, виносити і вантажити ваше сміття. Виносимо будь-який обсяг сміття та мотлоху. Власний автопарк та великий обсяг замовлень дозволяє знизити простої та тримати низькі ціни. Ми впевнені як свою роботу на всі 100%, тому беремо оплату після закінчення робіт. З нашою компанією вам не потрібно шукати машину та піднімати ваги. Ми професійно займаємось вивезенням меблів, старих речей та сміття з виробничих приміщень, квартир, офісів, гаражів. Є питання щодо вивезення сміття в Одесі? Чи потрібний інструмент на прокат? Зателефонуйте нам +38 (067) 486-05-75.

ПРОКАТ ІНСТРУМЕНТІВ, ВИШЕК

У нас є будь-який будівельний інструмент на вибір: зварювальні апарати, бетономішалки, мотокультиватор, бензопила, мотокоси, сходи, вежа туру.

Укладаєте договір Вносите заставу та орендну плату Користуєтеся інструментом Повертаєте інструмент
у справному вигляді Забираєте заставу

НАШЕ АВТО

У нас є оптимальний варіант місткості та вантажопідйомності, що дозволяє вивозити предмети різних габаритів, будь-якої ваги.

Авто-Буд Прокат - вивіз сміття в Одесі, мотлоху, меблів, утилізація побутової техніки, старих вікон, матраца, холодильників, дивана. Прокат електроінструментів, вишок туру, лісів.

Гора сміття та непотрібного непотребу – це проблема всіх тих, хто переїхав чи зробив ремонт. Можна спробувати вирішити таку проблему самостійно, але це займе чимало часу та сил.

Щоб не займатися вивезенням будівельного сміття самостійно і не витрачати багато часу, варто довірити таке завдання компанії, яка виконує вантажоперевезення різних категорій.

Вибравши оптимальний варіант автомобіля і замовивши його можна позбавити себе від зайвого дискомфорту. Додатково можна скористатися послугами вантажників, які впораються з завданнями, що поставлені на них ідеально.

Можна замовити як машину, а й скористатися послугами вантажників;


15-02-2023
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин Служба за контрактом
Погода

counter