Як не втратити субсидію, якщо є борг за комуналку

  ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», звертає увагу споживачів блакитного палива на те, що прострочена у понад три місяці заборгованість може призвести до втрати субсидії.

  «Щоб не залишитися в опалювальний період без підтримки держави, потрібно вчасно розраховуватися за комунальні послуги. Якщо ж заборгованість виникла, аби отримати субсидію потрібно укласти договір про реструктуризацію боргу з надавачами комунальних послуг, перед якими існує борг. Якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців від дати початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку опалювального періоду», – зазначив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

На початку опалювального сезону можливістю реструктурувати борг скористалися 16 клієнтів-субсидіантів «Волиньгаз Збуту».

Cубсидію від держави на оплату житлово-комунальних послуг отримують понад 47 тисяч побутових споживачів. Це п’ята частина від усіх клієнтів компанії.

Також зауважимо, що нарахування субсидій для домогосподарств у регіонах з червоним рівнем карантинних обмежень здійснюється на збільшені соціальні нормативи.

Соціальні нормативи визначені Постановою Кабінету міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами). Навесні 2020 року окремі нормативи на житлово-комунальні послуги були збільшені на 50%.
Нормативи для користування послугами з постачання та розподілу природного газу:

за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання – 3,3 куб. метра на одну особу на місяць;
за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;
за наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. метра на одну особу на місяць.

Волинська область перебуває у червоній зоні епіднебезпеки з 8 листопада 2021 року.

Детальніше ознайомитись з інформацією щодо нарахування субсидії можна в органах соцзахисту за місцем проживання.  30-11-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка каналізації Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду Служба за контрактом
Погода

counter