Щоб уникнути відключень від електроенергії - виберіть надійного постачальника

Для захисту бізнесу від вимкнень у зимовий період необхідно вибрати надійного постачальника, – Крупко
Україна на порозі зимового періоду 2021/2022 опинилася у ситуації, якої не було останні 7 років: зростання цін на світових ринках та обсяги накопичених енергоресурсів призвели до утворення дефіциту на всіх сегментах ринку електричної енергії. Щоб бізнесу уникнути відключень від електроенергії в цей зимовий період, необхідно вибрати надійного постачальника та з довгостроковими контрактами на постачання електроенергії. Про це заявив СЕО групи компаній Tolk Володимир Крупко.

«Компанії групи Tolk розпочали підготовку до цього осінньо-зимового періоду 2021/2022 ще з травня поточного року, постійно беручи участь у довгострокових аукціонах на Українській енергетичній біржі та укладаючи з генерацією довгострокові гарантовані контракти на постачання електроенергії за фіксованою ціною.

Цей підхід дозволить клієнтам Групи компаній Tolk «безболісно» пройти цей непростий зимовий період, зберегти та забезпечити роботу своєму бізнесу та колективу», – зазначив Крупко.

За його словами, дефіцит електроенергії почав відчуватися ще в останній декаді жовтня і до закінчення першої декади листопада зріс до 10% обсягу ринку.

«Нестача зараз докуповується гравцями на балансуючому ринку за дорожчою ціною. Але ситуація кардинально зміниться з приходом мінусової температури, коли населення різко підніме обсяги споживання в країні», – зазначив Володимир Крупко.

За його словами, при падінні середньодобової температури до -10°С та збереженні низького рівня запасів енергоресурсів, дефіцит у системі досягне 25%, що є критичним показником для енергозабезпечення країни.

«На сьогодні бізнес, який не має контрактів із фіксованою ціною, а працює за т. зв. «Формулою з прив'язкою до ринку» відчув наявність дефіциту тільки завдяки підняттю цін від свого постачальника електроенергії. Але у разі настання значних холодів такий безтурботний підхід бізнесу може призвести до припинення постачання електроенергії внаслідок її дефіциту.

Єдиний шанс уберегти свій бізнес від відключень у цьому зимовому періоді – надійний постачальник та довгострокові контракти на постачання електроенергії», – підсумував СЕО групи компаній Tolk. 

12-11-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter