Вільне радіо

У сучасному світі з його шаленим темпом життя потрібно бути в курсі того, що відбувається навколо. Обмін новинами відбувається щодня, і цим вони є надзвичайно важливими. Бути поінформованим сьогодні, отже, бути готовим до завтрашнього дня.
 
Вільні та чесні новини
 
Знання про те, що змінилося у світі або безпосередньо у вашому місті, відображаються на всіх сферах життя, оскільки:
 
володіючи інформаційним контентом, ви можете підтримати діалог, не випадаючи з соціуму;
ви починаєте розуміти, чому дорожчає один продукт чи чому ухвалили той чи інший закон, тобто обізнані з політичними та фінансовими темами;
орієнтуючись на новини, ви плануєте своє життя.
Новинки хороші тим, що вони вбирають у себе всю інформацію з друкованої продукції, радіомовлення, телемовлення і просто інтернет-простору.
 
Якщо ви хочете бути в курсі актуальних подій, то “Вільне радіо” висвітлює новини донбасу сьогодні. Проект було створено, щоб громадяни могли дізнатися про все без пропаганди та інформаційної блокади.
 
Структура сайту
 
На головній сторінці ви можете детально ознайомитися з популярними новинами, наприклад, гостре питання про запис у певну школу своєї дитини, адже вже з 1 квітня стартував прийом дітей до початкових класів. У статті доступною мовою викладено кроки для запису онлайн. Такий дистанційний формат був і без карантинних заходів, оскільки зараз відбувається цифровізація Донбасу.
 
І, якщо мова пішла про карантинні заходи, то портал “Вільне радіо” на постійній основі оновлює дані щодо хворих та одужалих, щоб у людини, що читає, була наочна статистика для розуміння масштабу захворювання, крім цього даються рекомендації про те, як захистити свій організм, провести профілактичні процедури для себе та близьких.
 
В окремому розділі "Інструкції" вас зорієнтують з низки питань, де потрібен чіткий план дій, в якому можна заплутатися, але редактори грамотно виклали все в кількох пунктах, так, наприклад, ви легко зможете дізнатися, як отримати компенсацію за автомобіль або як отримати довідку про доходи.
 
У розділі “Проекти”, зібрані гострі репортажі, цікаві інтерв'ю, підсумки року та ще кілька тем, які зацікавлять вас. Особливо важливим у цьому списку є спецпроект, спрямований на людей з обмеженими можливостями — “(Не.)Обмежені”. Це дуже важлива тема, яку найчастіше ігнорують інформаційні ресурси, не виділяючи в окрему категорію.
 
Почніть дізнаватися більше про достовірну інформацію на Донбасі. Понад 4000 матеріалів було підготовлено та опубліковано за період існування незалежного проекту “Вільне радіо”. 

12-11-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА
Погода

counter