Реєстрація рішення про виділ юридичної особи: повна інформація про послугу

На єдиній інформаційній платформі «Гід з державних послуг» громадяни України можуть отримати відомості про різноманітні послуги, які надають державні установи. Зручне меню та реєстр роблять користування порталом швидким та комфортним. Однією із адміністративних послуг є отримання рішення про виділ юридичної особи, що надається компаніям та підприємствам, якщо вони не належать до релігійних організацій та громадських формувань. На сайті Гід з державних послуг представлено повні відомості про надання означеної послуги.

Куди звернутися за рішенням

Отримати державну реєстрацію рішення мають змогу юридичні особи. Для цього потрібно звернутися з заявою у відповідний робочий орган місцевої адміністрації особисто або через представника (за довіреністю). Державні установи, що надають реєстрацію рішення про створення юридичної особи шляхом виділу, вказано у наступному переліку:

● виконкоми сільських та селищних рад;

● держадміністрації районного підпорядкування;

● ЦНАПи за місцем проживання.

Документи можна передати до держустанови рекомендованим листом або через надсилання заяви на сайті Мін’юсту Термін надання послуги складає один робочий день. Послуга є безкоштовною, тож додавати до документів квитанцію про сплату адміністративного збору не потрібно.

Коли потрібна реєстрація рішення

Виділ юридичної особи є особливою формою реорганізації підприємства. Частина майна та обов’язків компанії передаються новій фірмі. Застосовується як антикризовий засіб, коли виникає об’єктивна необхідність зменшити ризики бізнесу.

Виділ юридичної особи дозволяє компанії перерозподілити частки учасників у статутному капіталі та захистити фірму від вірогідного банкрутства. Рішення про виділ треба зареєструвати у ЄДР.

Порядок надання адміністративної послуги:

1. Юридична особа звертається у відповідну державну установу самостійно або через свого уповноваженого представника.

2. Надає заявку про отримання рішення щодо реєстрації створення юридичної особи шляхом виділу.

3. Надає документи – примірник оригіналу чи нотаріально засвідчену копію рішення учасників зборів або відповідного органу про виділ, а також папери, що засвідчують повноваження законного представника фірми.

У державній установі перевіряють представлені документи та реєструють рішення. Посадова особа робить запис у ЄДР.

Заявник може отримати відмову у наданні послуги. Інформація про це з аргументованими причинами розміщується на порталі електронних сервісів. Відмова у реєстрації рішення може виникнути через те, що документи представила не уповноважена особа, є судове рішення про заборону виділу чи папери не відповідають вимогам законодавства та Конституції України.


25-10-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА
Погода

counter