Весільна сукня: основні рекомендації по вибору

Весілля - дуже трепетне торжество для молодят. У процесі підготовки хочеться продумати кожну деталь свята. І ключову роль в даному випадку відіграє образ нареченої, а саме - весільна сукня. Фахівці склали для наречених пару рад, які допоможуть визначитися з вибором.

 
    

Основні рекомендації

Щоб в кінцевому підсумку ви змогли придбати наряд своєї мрії, зверніть увагу в процесі вибору на наступні моменти:

  1. Не купуйте модель, поки не визначитеся з концепцією торжества. Задовго до свята ви можете купити шикарне плаття для вечірки в ресторані, а в самому кінці віддати перевагу еко-стилю на природі. Якщо виникне подібна ситуація, плаття доведеться купувати заново. Тому рекомендується визначитися з концепцією весілля, а вже потім купувати наряд.
  2. Вибирайте весільний салон з хорошою репутацією. Це половина успіху при покупці наряду. Тут вас зможуть оточити ввічливим обслуговуванням, приємною атмосферою, ексклюзивними моделями. Також тут пропонуються додаткові послуги: підгонка моделі по фігурі, його доставка до дня урочистості, тощо.
  3. Довіряйте професіоналам. Краще відмовитися від порад подруг. Вони бачать тільки зовнішню оболонку. Професійні ж консультанти пропонують моделі, враховуючи особливості вашої фігури, зріст, риси обличчя і так далі.
  4. Приміряйте різні моделі. Не треба зупинятися на образі, який склався у вас в голові. Інакше ви просто випустите з уваги той варіант, який би підійшов найбільше.
  5. Комфорт - один з головних моментів. Якщо у сукні немає відчуття зручності, від покупки відразу відмовляйтеся, в іншому випадку відчувати дискомфорт доведеться весь вечір. А це тільки затьмарить свято.
  6. Розмір. Беріть той, який у вас є по факту. Не потрібно сподіватися, що вийде схуднути або набрати вагу. Це основна помилка, якої припускаються дівчата. Підсумок - доводиться в короткі терміни шукати людину,готову підігнати наряд за розмірами.

Це основні моменти, які варто враховувати при покупці весільного плаття. Також слід пам'ятати, що з придбанням не варто тягнути до самого кінця. В іншому випадку доведеться бігати по магазинах і приміряти в поспіху, і нічим хорошим це не закінчиться.

Весілля - урочиста подія, яка має принести молодятам велику кількість радості. Тому краще сильно не переживати і максимально зосередитися на підготовці. Тоді точно все буде йти так, як ви запланували на самому початку зі своєю другою половинкою.  


14-04-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter