Які послуги надає служба знайомств з іноземцями?

Звертаючись до шлюбної агенції, можна не просто підібрати собі пару, а й успішно вийти заміж, до того ж, за іноземця. Власне, для цього і створена служба знайомств з іноземцями. Як обрати хорошу агенцію? Перш за все, варто звернути увагу на наявність офіційної реєстрації. Служби знайомств не повинні мати ліцензію, а ось бути зареєстрованими, наприклад, як ФОП, - зобов’язані. Які послуги тут можуть запропонувати? Зазвичай це цілий пакет послуг. Давайте подивимося, що в нього входить.

1. Реєстрація у базі даних та створення анкети

Після того, як ви прийдете до шлюбної агенції, вам запропонують підписати договір. Це буде означати, що ваші наміри серйозні та ви налаштовані шукати собі пару. Так само співпрацюють і з іноземними чоловіками, це нормальна практика. Розірвати договір можна у будь-який момент. Далі вам дадуть заповнити анкету та внесуть вас у базу даних. Так само існує база даних іноземних чоловіків, які хочуть познайомитися з українськими жінками. Чоловіки зможуть переглядати вашу анкету і, якщо вона їм сподобається, можуть попросити почати спілкування.

2. Організація професійних фотосесій

Якщо ви хочете вийти заміж за іноземця, то бажано подбати про те, щоб ваша анкета була цікавою, а фотографії – професійними. Адже зазвичай чоловіки звертають увагу спочатку на фото, а вже потім читають. Що написано в анкеті. Тому варто подбати про те, щоб у вас було хоча б декілька гарних фотографій у гарному вбранні та з гарним макіяжем. Таку послугу надають шлюбні агентства. Це дуже зручно, адже не потрібно шукати фотографа самостійно.

3. Підбір пари

Мрієте про знайомство з американцем для шлюбу? Хочете познайомитися з європейцем? Варто сказати про свої побажання у агентстві, тоді працівники знатимуть, які чоловіки вас цікавлять, і з ким ви хочете познайомитися у першу чергу.

4. Організація переписки, відео-зустрічей

Це одне з основних завдань шлюбних агенцій. Спочатку пара може листуватися, потім перейти до відео-зустрічей. Можливо пара одразу захоче організувати відео-зустріч. У разі, якщо ви не знаєте англійської мови або мови, на якій спілкується чоловік, потрібен перекладач. Його також запрошують співробітники агентства. Вони беруть на себе всю роботу, що пов’язана з організацією такої відео-зустрічі. Якщо зустріч пройшла успішно, пара може захотіти зустрітися очно, якщо ні – знайомство припиняється.

5. Організація побачень в Україні та за кордоном

Зазвичай перше побачення організовують у країні, де живе дівчина. Наприклад, під час знайомства з американцем для шлюбу спочатку американець прилітає в Україну, а потім, якщо все пройшло успішно, жінка летить до чоловіка у США. Співробітники агентства беруть на себе організацію таких побачень, щоб все пройшло максимально успішно. І навіть якщо перше побачення відбувається за кордоном, хтось зі співробітників або ж перекладач може супроводжувати дівчину, щоб та почувала себе у безпеці.

Тому якщо ви хочете знайти собі гідну пару, звертайтеся до професійної служби знайомств. Саме тут вам кваліфіковано та швидко допоможуть знайти вашу другу половинку!


15-02-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter