Володимир Гавриш: Ковелю необхідна програма регулювання чисельності безпритульних тварин

Бюрократичне затягування процесу вирішення проблеми безпритульних тварин у Ковелі може нанести реальну загрозу здоров’ю і безпеці жителів міста. У цьому переконаний голова громадської ініціативи «Наше Майбутнє» Володимир Гавриш.

За його словами, очевидним є те, що влада Ковеля не збирається приймати конструктивних рішень щодо вирішення цієї проблеми. «Місцеві очільники можуть відкривати десятки банківських рахунків по збору коштів з облаштування притулку для бездомних тварин, однак, не маючи раціонального прорахунку витрат, необхідних для його створення, сподіватися на підтримку відповідної ініціативи благодійниками, меценатами чи й простими громадянами – марно» – відзначає голова громадської ініціативи.

На сьогодні, як підкреслює Володимир Степанович, існує колосальний досвід різних міст України з облаштування відповідних притулків. «Так, це багатогранний процес, який починається з того, що 70% території притулку має бути із твердим покриттям і закінчується на дотриманні санітарно-ветеринарних норм у самих зональних приміщеннях притулку. Проте, перейнявши  цю практику, Ковель має всі шанси перевести процес боротьби з безпритульними тваринами із формату «гасіння пожеж» у системне вирішення проблеми» – переконує голова громадської ініціативи.

На цьому тлі, на думку Володимира Гавриша, першим кроком на шляху дієвого вирішення проблеми, що склалася, виступає розробка та затвердження в Ковелі місцевої програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. Подібні документи, за його словами, уже успішно реалізовуються в Києві, Херсоні, Одесі. Вони містять в своїй основі не лише ключові етапи й фінансові орієнтири створення притулків для бездомних тварин, але й чіткі норми облаштування приміщень і територій для їх утримання.

На думку голови громадської ініціативи, депутатський корпус Ковельської громади теж не повинен затримуватись з прийняттям відповідного рішення. Адже чим більше зволікань в питанні розробки дієвих механізмів вирішення даної проблеми, тим більше число ковельчан і гостей міста, що страждають від непередбачуваної поведінки тварин-безхатченків.

Джерело: прес-служба
громадської ініціативи «Наше Майбутнє»


31-03-2012
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter