Порядок отримання дозволів на встановлення індивідуального опалення

   В зв’язку з неодноразовими зверненнями жителів міста Ковеля стосовно процедури отримання дозволів на встановлення індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків повідомляємо, що виконавчий комітет Ковельської міської ради керується Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 року №4 (із змінами, внесеними наказом Мінжитлокомунгоспу від 06.11.07 № 169), зареєстрованим у Мін’юсті 09.12.05 за № 1478/11758.
           Цей Порядок визначає процедуру відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води (далі - ЦО  і
ГВП) житлового будинку при відмові споживачів від послуг ЦО і ГВП.
        Для реалізації права споживачів на відмову від отримання
послуг ЦО і ГВП в місті Ковелі рішенням виконавчого комітету №178 від 28.04.2006 року створено постійно діючу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж ЦО і ГВП та затверджено положення про роботу даної  комісії.
        Потрібно зазначити, що дія цього Порядку не поширюється на  власників, наймачів (орендарів) окремих приміщень, які були відокремлені від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання та користуються  автономним теплопостачанням до набрання чинності цим Порядком.
       Для вирішення питання відключення житлового будинку (будинків) від  мереж централізованого опалення його власник (власники) повинен (повинні) звернутися до Комісії з письмовою заявою про відключення від мереж ЦО і ГВП.
       У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП власник (власники)
будинку зазначає причини відключення.
До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців
будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання
відключення від мереж ЦО і ГВП та прийняття рішення про влаштування  у будинку системи індивідуального або автономного опалення.  Рішення   про відключення будинку від системи централізованого опалення з улаштуванням індивідуального опалення повинно бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку.
 Комісія розглядає надані документи лише за наявності затвердженої  органом місцевого самоврядування в установленому порядку   оптимізованої схеми перспективного розвитку систем теплопостачання  населеного пункту.
 Комісія, після вивчення наданих власником (власниками) документів, у місячний строк приймає рішення щодо відключення від мереж ЦО і ГВП, улаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання та збір вихідних даних і технічних умов для виготовлення проектної документації.
        При цьому обов'язково враховуються технічні можливості існуючих мереж газопостачання, водопостачання та електропостачання міста Ковеля   або окремого мікрорайону щодо забезпечення живлення запропонованої   власником (власниками) системи теплопостачання.  Комісією, у разі  необхідності, можуть розглядатися питання збільшення потужностей та можуть розроблятися пропозиції щодо їх фінансування, а також заміни систем внутрішньоквартальних, а в деяких випадках і магістральних мереж
газо-, водо-, теплопостачання.  
На засідання Комісії запрошується заявник або його уповноважений представник. Рішення Комісії оформляється протоколом, витяг з якого  надається  заявникові.
При позитивному рішенні Комісії заявнику надається перелік   організацій, до яких слід звернутися для отримання технічних умов для розробки проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ГВП.
Підставою для відмови у наданні дозволу на відключення
від мереж ЦО і ГВП є відсутність копії протоколу загальних зборів мешканців будинку  щодо  створення  ініціативної  групи  з вирішення питання відключення  від  мереж  ЦО  і  ГВП  та  прийняття   рішення   про
влаштування  у  будинку  системи  індивідуального  або автономного
опалення, відсутність підтримки всіх власників приміщень (квартир) у житловому будинку. Крім того, підставою для відмови у наданні дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП є відсутність затвердженої  в  установленому порядку   оптимізованої   схеми   перспективного  розвитку  систем теплопостачання міста Ковеля.
Схема перспективного розвитку системи теплопостачання міста Ковеля затверджена рішенням міської ради №51/4 від 26.03.2009 р.
У разі незгоди заявника з відмовою спір вирішується в судовому порядку.
Якщо заявником є власник, наймач (орендар) окремого приміщення,   Комісія має право не розглядати його заяву до прийняття рішення про  відключення від мереж централізованого теплопостачання всього будинку.
Про відмову у розгляді заяви Комісія  повідомляє  заявника  у
десятиденний строк.
 Отримання технічних умов може виконуватись безпосередньо
заявником або відповідно до договору проектною чи проектно-монтажною організацією.
  Проект індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ГВП виконує проектна або проектно-монтажна організація на підставі договору із заявником.
  Проект індивідуального (автономного) теплопостачання повинен  відповідати вимогам чинних нормативних документів.
  Разом з проектом індивідуального (автономного) теплопостачання надаються:
   - проектні рішення щодо опалення місць загального користування
у будинку;
    - технічні рішення з розрахунками щодо реконструкції існуючої системи теплопостачання: перенесення транзитних стояків, їхня ізоляція,   можливе перекладання розподільних трубопроводів, стояків, заміна дросельних діафрагм, елеваторів, теплолічильників тощо;
    - теплові навантаження місць загального користування;
    - розраховані теплові навантаження будинку;
    - технічні рішення з перерахунку та заміни внутрішньобудинкових
систем газо- та електропостачання (залежно від типу нагрівачів).
            Проект узгоджується з усіма організаціями, які видали технічні умови на підключення будинку до зовнішніх мереж.
 Відключення приміщень від внутрішньобудинквих мереж ЦО і
ГВП виконується монтажною організацією, яка реалізує проект, за участю представника власника житлового будинку або уповноваженої ним особи,  представника виконавця послуг з ЦО і ГВП та власника, наймача   (орендаря) квартири (нежитлового приміщення) або уповноваженої ними особи.
  Роботи з відключення будинку від мереж ЦО і ГВП виконуються
у міжопалювальний період.  По закінченні робіт складається акт про відключення будинку від  мереж ЦО і ГВП і в десятиденний термін подається заявником до Комісії  на затвердження.
  Після затвердження акта на черговому засіданні Комісії сторони  переглядають умови договору про надання послуг з централізованого теплопостачання.
            Для виконання робіт з підготовки внутрішньобудинкових мереж  ЦО і ГВП до опалювального сезону після відключення приміщення від мереж його власник, наймач (орендар) зобов'язаний надавати представнику виконавця послуг з ЦО і ГВП можливість доступу до транзитних трубопроводів відповідно до порядку їх технічного огляду, установленого   Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 №76, зареєстрованими у Мін'юсті України 25.08.2005 за № 927/11207.


         Виконавчий комітет Ковельської міської ради.          


26-03-2012
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter