Рейдові перевірки в Ковельському районі

   Як наголосив перший заступник начальника Ковельського районного управління Олександр Сидорук, у контексті протидії виникненню пожеж, окрім повної бойової готовності працівників МНС, рятувальники докладають максимум зусиль, щоб запобігти виникненню пожеж. Під час теперішніх складних погодних умов це особливо актуально.

Щоб запобігти масовому спалюванню посуші, рятувальники об`єднали свої зусилля з працівниками екологічної інспекції та працівниками лісового господарства СЛАТ «ТУР»  разом з якими рятувальники не тільки виявляють порушників під час численних рейдів, але й перевіряють стан пожежної безпеки у місцях відпочинку та нагадують громадянам про елементарні протипожежні норми та вимоги.

Рейдова комісія побувала у селах Скулин та Білин. Представники МНС зверталися до керівників органів місцевого самоврядування та наголошували, що у цей складний пожежонебезпечний період вони зобов’язані особисто простежити, щоб у приватних господарствах селяни припинили спалювання сухої рослинності, адже цілком ймовірно, що такі дії здатні призвести до масштабних пожеж посуші і навіть лісів.

Рятувальники долучили до просвітницької роботи Скулинських учасників дружин юних пожежних, які  вручали селянам та представникам місцевого самоврядування матеріали із зверненнями щодо необхідності дотримання протипожежних вимог, наголошували, що про складну пожежонебезпечну ситуацію повинен бути поінформований кожен, адже тільки спільними зусиллями та суворим дотриманням правил пожежної безпеки можна буде запобігти виникнення лиха.

Подібні рейдові перевірки триватимуть в районі й надалі – наголошують рятувальники й застерігають виконувати усі протипожежні вимоги.

Ковельське РУ ГУ МНС в області закликає кожного громадянина стати на перешкоді спалюванню рослинних залишків і лісосмуг. Ми просимо кожного відмовитись від будь-якого спалювання рослинних залишків та докласти всіх зусиль, щоб цього не робили інші.

 В разі виявлення Вами фактів спалювання рослинності, негайно звертайтесь до міліції та екологічної інспекції; викликайте  службу «101».

 


24-03-2011
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter