До уваги представників громадських організацій!

  Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації оголошує конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді та сім’ї  та конкурс соціального замовлення на 2012 рік.

   Термін подання документів конкурсній комісії з 26 січня по 26 лютого 2012 року.

    Серед переліку пріоритетних соціальнихзавдань, на розв’язання яких у 2012 році мають бути спрямовані ці проекти: завдання конкурентоспроможності і мобільності української молоді, її рівноправне  включення до європейської  і світової молодіжної спільноти; співіснування в різноманітності суспільного життя; забезпечення здорового та безпечного способу життя; повне забезпечення демократичних прав дітей та молоді до прав людини та демократії; проблема подолання демографічної кризи та розвиток інституту сім'ї; залучення молоді до волонтерського руху; забезпечення інформування громадськості про розвиток молодіжного середовища.

   У переліку пріоритетних соціальних завдань для конкурсу соціального замовлення на 2012-й: сприяння утворенню рівних прав жінок і чоловіків та рівних можливостей їх реалізації як основного права людини (10 тис. грн); запобігання торгівлі людьми (5 тис. грн); попередження насилля в сім’ї (10 тис. грн); професійна орієнтація, працевлаштування, підтримка підприємницьких ініціатив молоді; професійна орієнтація сільської молоді (25 тис. грн); запобігання поширенню серед дітей та молоді ВІЛ/СНІДу (25 тис. грн); підтримка неповносправної молоді та  дітей (30 тис. грн); створення умов для розвитку студентського самоврядування (30 тис. грн).

   Максимально можливі обсяги бюджетного фінансування програми, розробленої громадською організацією, становлять до 75 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

   За детальнішою інформацію про умови конкурсу,  вимоги до його учасників, умови подання документів, обсяг конкурсної документації звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації за адресою:  м. Луцьк, вул. Привокзальна, 13-А (з 8.00 до 16.00, крім суботи та неділі). Бланк заявки на участь у конкурсі   розміщений на веб-сторінці управління usm.voladm.gov.ua.

   Контактні телефони: 721194 (e-mail:post@usm.voladm.gov.ua).


26-01-2012
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter