Донецький юридичний інститут МВС України запрошує на навчання

    Інститут здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, „спеціаліст” „магістр” за спеціальностями „Правознавство” та „Правоохоронна діяльність” на 6 факультетах (кримінальної міліції, міліції громадської безпеки, слідчо-криміналістичному, безпеки дорожнього руху, факультет права, заочного та дистанційного навчання). Функціонують науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху, ад’юнктура, науково-дослідний центр психотренінгових технологій, курси післядипломної освіти, курси підготовки водіїв категорії «В», «С», «D», курси довузівської підготовки.
Донецький юридичний інститут є одним з двох навчальних закладів системи МВС України, що готує експертів-криміналістів, та єдиним з підготовки кадрів для підрозділів боротьби з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та високих технологій, в також з підготовки працівників державної автомобільної інспекції.
ФАКУЛЬТЕТ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» для підрозділів кримінальної міліції за напрямом підготовки «Право» спеціальностями «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: оперуповноважений карного розшуку, оперуповноважений з боротьби зі злочинністю у сфері інтелектуальної власності та високих технологій. Форма навчання – денна. Термін навчання – 4 роки.
ФАКУЛЬТЕТ МІЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ імені лейтенанта міліції М.О. Безкоровайного – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» для підрозділів міліції громадської безпеки за напрямом підготовки «Право» спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: дільничний інспектор міліції, інспектор з охорони громадського порядку, інспектор із роботи з населенням і громадськими формуваннями тощо. Форма навчання – денна. Термін навчання – 4 роки.
СЛІДЧО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» для підрозділів слідства, слідчих підрозділів з розслідування ДТП та експертно-криміналістичних підрозділів органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Право» спеціальністю «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: слідчий, дізнавач, експерт. Форма навчання – денна. Термін навчання – 4 роки.
ФАКУЛЬТЕТ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» для підрозділів Державної автомобільної інспекції та патрульної служби за напрямом підготовки «Право» спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: державтоінспектор відділів ДАІ, старший інспектор дорожньо-патрульної служби, інспектор з адміністративної практики, інспектор з розшуку, інспектор з профілактичної роботи, інженер з нагляду за станом доріг, старший інспектор патрульної служби тощо. За час навчання курсанти опановують професію водія категорії А, В, С. Форма навчання – денна. Термін навчання – 4 роки.

Інформацію про терміни вступних екзаменів та умови вступу на всі форми навчання Ви можете отримати, звернувшись до інституту особисто або за консультаційним телефоном приймальної комісії (062) 340-61-18 (факультет права, курси довузівської підготовки абітурієнтів) та у працівників підрозділів кадрового забезпечення міськрайвідділів міліції за місцем мешкання абітурієнта.

 

 


13-01-2012
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter