«Дисконт» відкриє двері для ковельчан

   На порозі новорічно-різдвяні свята. Кожна родина заздалегідь планує як їх зустріти, у скільки обійдеться новорічний стіл, щоб і весь наступний рік був багатим та щедрим. Проте, часто-густо, ціни на продукти в цей період стрімко зростають, тому добра господиня спочатку все зважить, порахує і аж тоді вирішить, де робити покупки.  Унікальна можливість позбутися цих проблем напередодні свят з’явиться у жителів Ковеля. Там, 18 грудня відбудеться відкриття першого у нашому регіоні супермаркету низьких цін «Дисконт».  У чому полягають принципи роботи цього закладу ми запитали в директора «Дисконту»  Олега Козака.
Супермаркет низьких цін «Дисконт» - нове явище на нашому ринку. Олеже Володимировичу, скажіть, будь ласка, у чому полягає його унікальність?
Насамперед, це супермаркет  нового формату, який запровадила уже відома в Україні мережа «Наш Край». Йдучи назустріч споживачам, ми постійно започатковуємо новаторські підходи у роботі. До прикладу, крім уже традиційних мережевих супермаркетів «Магазин біля дому» та «Експрес» нещодавно у Луцьку та Ковелі запрацював «Гурман», де представлено найширший асортимент продуктової групи товарів на будь-який смак. Але для багатьох наших краян ціна залишається  визначальним фактором під час покупок, а тому, враховуючи потреби усіх категорій споживачів, ми започатковуємо новий формат супермаркету – «Дисконт».  Його  унікальність - найнижчі в регіоні ціни на всі групи товарів.
За рахунок чого ціни в «Дисконті» будуть доступними для споживацького гаманця?
По-перше, ми працюємо безпосередньо з виробниками без жодних посередників, що суттєво впливає на кінцеву ціну товару.  По-друге, важливо те, що в супермаркеті  представлені продукти власних та маловідомих торгових марок, які абсолютно не поступаються якістю відомим ТМ. Завдяки цьому, покупець не переплачуватиме за бренд. По-третє, нам вдалося максимально оптимізувати усі бізнес-процеси, завдяки чому змінімізували витрати на кожному етапі. Ми економимо на усьому, що будь-яким чином може впливати на ціну: надмірне оформлення магазину, дорога реклама, консультанти біля полиць. Раціональною є також наша логістика. Все це в сукупності дає можливість покупцю придбати товар практично «з перших рук» без зайвих переплат. Крім того, продукти в «Дисконті» завжди свіжі та якісні, що забезпечує швидший товарообіг, а, відтак, і нижчі ціни. Загалом, усі наші дії спрямовані на зменшення навантаження на сімейний бюджет. Вже під час першої покупки можна буде побачити суттєву економію коштів.  
«Дисконт» - перший у нашому регіоні супермаркет низьких цін. На який досвід Ви опиралися при розробці його концепції, визначенні принципів роботи?
Так, дійсно «Дисконт» - перший супермаркет низьких цін у Волинській області, а жителі Ковеля поки єдині, хто має змогу відчути на собі його переваги. Такі заклади торгівлі уже діють на сході нашої держави. Проте ми використали європейський досвід впровадження практики відкриття простих магазинів з низькими цінами. Наша місія – забезпечити споживачів якісними продуктами харчування першої необхідності за найнижчими у регіоні цінами та в зручному для них місці.

Отже, запрошуємо на відкриття «Дисконту»  18 грудня о 12.00 за адресою: м. Ковель, вул. Брестська, 133.

«Дисконт» забезпечить вам доступність, якість та зручність кожного дня.

 


09-12-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter