З професійним святом та 20-річчям прокуратури України

   Відповідно до Указу Президента України 1 грудня відзначається День працівників прокуратури,
   З здобуттям Україною незалежності, відкрилася і нова сторінка в діяльності прокуратури, яка відіграє важливу роль у зміцненні законності, захисті прав людини та громадянина.
    В своїй діяльності прокуратура зосереджує зусилля на якісному та ефективному виконанні конституційних функцій, які покладені на неї. Приоритетним напрямком діяльності прокуратури є захист прав та законних інтересів людини. Прокурор дотримується лише закону, який передбачає рівність та відповідальність усіх без винятку. Адже тільки в такому разі можна говорити про утвердження законності, побудову правової держави.
   За роки незалежності України працівниками прокуратури докладено багато зусиль для зміцнення законності та правопорядку в державі. Практична діяльність свідчить, що у  кожному регіоні країни досить невирішених проблем, осторонь яких прокуратура стояти не може. Ситуація із злочинністю та правопорушеннями, дотримання законів органами влади та посадовими особами вимагають додаткових зусиль щодо підвищення ефективності та принциповості прокурорського нагляду.
    Особливістю діяльності Волинської транспортної прокуратури є здійснення нагляду за додержанням та застосуванням законів на залізничному, водному, повітряному, автомобільному та трубопровідному транспорті.
   За результатами діяльності Волинської транспортної прокуратури за 10 місяців 2011 року закінчено розслідування по 10-ти кримінальних справах, внесено понад 150 документів прокурорського реагування, за якими притягнуто до дисциплінарної, адміністративної та матеріальної відповідальності 77 службових осіб, за актами прокурорського реагування відшкодовано 586 тисяч гривень, в тому числі до бюджету 60 тис. грн. На вимогу прокуратури по прокурорських документах реагування виплачена заборгованість заробітної плати на 370 тисяч гривень.
   Завдяки злагодженій роботі на території Волинської області порушень правил безпеки на залізничних переїздах, які потягли за собою важкі  наслідки чи загибель людей, не допущено – ні з боку залізничників, ні з вини водіїв транспортних засобів.
    Працівники прокуратури, проводячи перевірки додержання законодавства, вживаючи заходів до відновлення прав громадян, при провадженні досудового слідства у кримінальних справах чи підтриманні державного обвинувачення в судах, завжди залишаються та залишатимуться осторонь політичних та економічних процесів.
   Прокуратура і надалі залишається на стороні охоронних законом прав і свобод громадян України. Ми гарантуємо виконання покладених на нас обов’язків лише і тільки в межах Закону, щоб не допустити будь-яких порушень і захистити честь та гідність кожної людини. Працівники прокуратури докладуть усіх зусиль, щоб у державі утверджувалися законність та правопорядок.
З нагоди «Дня працівників прокуратури» вітаємо колег, ветеранів органів прокуратури з професійним святом та 20-річчям прокуратури України!

Волинська транспортна прокуратура

 


30-11-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter