МНС ЗАСТЕРІГАЄ: БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ НА ВОДІ!

   Ковельське районне управління МНС України в Волинській області звертається до мешканців та гостей регіону з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об'єктах.
Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб святковий відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!
Правила поведінки на воді:
-      Купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.
-      Температура води має бути не нижче за +17-19° С, у холоднішій купатися небезпечно.
-      Плавайте не більше 20 хвилин. Цей час слід збільшувати поступово, починаючи з 3-5 хвилин.
-      Не можна доводити себе до ознобу. При переохолодженні можуть виникнути судоми, припинитися дихання, статися непритомність. Краще купатися кілька разів по 15-20 хвилин. В перервах пограйте в рухливі ігри: волейбол, бадмінтон.
-      Не входьте та не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці, оскільки периферійні судини дуже розширені для більшої тепловіддачі. При охолодженні у воді настає різке рефлекторне скорочення м'язів, що може спричинити припинення дихання.
-      Не заходьте у воду в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
-      Якщо поблизу немає обладнаного пляжу, вибирайте безпечне для купання місце з поступовим ухилом та твердим і чистим дном.
-      У воду заходьте обережно. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях.
-      Не запливайте далеко, особливо за буї. Ви можете не розрахувати свої сили.
-      Відчувши втому, не треба панікувати. Спробуйте якнайшвидше добратися до берега.
-      Якщо вас захопило плином, не намагайтеся з ним боротися. Треба рухатися за течією, поступово, під невеличким кутом, наближаючись до берега.
-      Якщо ви потрапили у вир, наберіть побільше повітря в легені, зануртеся у воду і, зробивши сильний ривок убік, спливіть.
-      У водоймах з великою кількістю водоростей та ряски потрібно плисти поблизу самої поверхні води, не робити різких рухів, щоб не заплутатись.
-      Якщо ви заплуталися в стеблах, необхідно зупинитися (прийняти положення "поплавка", "спливання") і звільнитися від них.
-      Дуже обережно плавайте на надувних матрацах, автомобільних камерах і надувних іграшках. Вітром або плином їх може віднести далеко від берега, або захлеснути хвилею. Із них може вийти повітря, що призведе до втрати плавучості.
-      Не треба відпливати далеко від берега або перепливати водойми на заклад. Довести своє вміння плавати можна, пропливши декілька разів ту саму дистанцію вздовж берега.
-      Не наближайтеся до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу.
Не жартуйте на воді:
-      не підпливайте під тих, хто купається;
-      не хапайте їх за ноги;
-      не "топіть";
-      без потреби не кличте на допомогу.
Ковельське районне управління МНС України в Волинській області нагадує: порушення цих правил залишається головною причиною загибелі людей на воді! Не допустіть трагедії в ваших родинах!
 


23-05-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду Мережа ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Перетяжка «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Служба за контрактом
Погода

counter