ОГЛЯД ГАЗЕТИ “СІМ”Я І ДІМ” ЗА 19 ТРАВНЯ 2011р.


         ЧОМУ У ЧОЛОВІКА ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ ПОЧАВ РОСТИ ЖИВІТ

   Українка Анастасія Кохан вийшла заміж за нігерійця Есьєна, який мешкає в Лондоні. Тепер вона стала  називатися  Настя Попуола і пізнавати африканські традиції та поважати свекруху, котра мешкає в Нігерії. Спілкуються вони англійською, чоловік любить українські пісні, вареники та борщ. Від таких наїдків в Есьєна почав рости живіт. Як облаштовує своє життя чорно-біла сімейка дізнаєтесь із свіжого номера газети “Сім”я і дім”

 

ЯК БУЛА МОЛОДИЦЕЮ, ТО ЙШЛА ЗАМІЖ З ПАЛЯНИЦЕЮ

Квітуча травнева теплінь кличе стати на рушничок щастя закоханих. І мріють-снять молодята про щастя прийдешнє. А от батькам клопотів – не перелічити. Це ж щоб і випити, і закусити, і потанцювати… І короваю триповерхового  спекти всім на подив треба. Хоча… у Надрічному Боровненської сільської ради, та й у самому Боровному, що на Камінь-Каширщині, здавна молодят на шлюб благословляли… простою хлібиною.Про давні весіллі традиції поліщуків читайте на сторінках найсімейнішої газети краю  “Сім”я і дім”

 

Про Папу, який любив солодощі, футбол, молодь та вівторки…

1 травня католицька церква зарахувала до лику Блаженних Папу Римського Іоанна Павла ІІ, який був першим в історії Папою-слов’янином, уродженцем Польщі. Незадовго після цієї події у Києві презентували книгу-розповідь про щоденне життя понтифіка, що має назву «Вівторки любив найбільше». Автором незвичайного видання є теперішній архієпископ і Митрополит Львова Мечислав Мокшицький, теж поляк. Він дев’ять років був особистим секретарем Іоанна Павла ІІ. Цікаві деталі особистого життя понтифіка дізнаються читачі газети “Сім”я і дім”

 

НА “ДОНБАС-АРЕНІ” СВЯТО ВІДЗНАЧАЛИ

На славний ювілей футбольного клубу “Шахтар” з”їхалося до Донецька багато поважних гостей. Був там і головний редактор газети “Сім”я і дім” Юрій Конкевич. І хоч йому не випало підняти келих на брудершафт із Ринатом Леонідовичем, проте і в й ого вуста трохи перепало святкового меду. Отож із його вуст читачі газети дізнаються подробиці грандіозного святкування.         

 

ВЕСЕЛУХИ ВІД СВЕКРУХИ! І ДЕЩО ВІД ТЕЩІ…

Сказати криве слово проти тещі  - не кожен зять наважиться. А ось Микола дозволяє це собі цілком офіційно навіть при свідках. А свідком, як не дивно, завжди у таких випадках виступає автоінспектор. Чому у цій родині склалися такі дивні образливі традиції   -  ви зможете  прочитати  детальніше  із традиційної рубрики газети “Сімя і дім” під назвою “Веселухи від свекрухи та дещо від тещі”.

 

500 ГРИВЕНЬ -  У КИШЕНІ ЧИТАЧІВ

Приємний сюрприз для читачів газети  -  травнева   квитанція про передплату тижневика “Сім”я і дім” на будь який термін принесе у ваші гаманці гроші. Оформіть передплату й запросіть  фортуну в хату! 

 


 


10-05-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду Мережа ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Перетяжка «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Служба за контрактом
Погода

counter