ОГЛЯД ГАЗЕТИ “СІМ”Я І ДІМ” ЗА 19 ТРАВНЯ 2011р.


         ЧОМУ У ЧОЛОВІКА ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ ПОЧАВ РОСТИ ЖИВІТ

   Українка Анастасія Кохан вийшла заміж за нігерійця Есьєна, який мешкає в Лондоні. Тепер вона стала  називатися  Настя Попуола і пізнавати африканські традиції та поважати свекруху, котра мешкає в Нігерії. Спілкуються вони англійською, чоловік любить українські пісні, вареники та борщ. Від таких наїдків в Есьєна почав рости живіт. Як облаштовує своє життя чорно-біла сімейка дізнаєтесь із свіжого номера газети “Сім”я і дім”

 

ЯК БУЛА МОЛОДИЦЕЮ, ТО ЙШЛА ЗАМІЖ З ПАЛЯНИЦЕЮ

Квітуча травнева теплінь кличе стати на рушничок щастя закоханих. І мріють-снять молодята про щастя прийдешнє. А от батькам клопотів – не перелічити. Це ж щоб і випити, і закусити, і потанцювати… І короваю триповерхового  спекти всім на подив треба. Хоча… у Надрічному Боровненської сільської ради, та й у самому Боровному, що на Камінь-Каширщині, здавна молодят на шлюб благословляли… простою хлібиною.Про давні весіллі традиції поліщуків читайте на сторінках найсімейнішої газети краю  “Сім”я і дім”

 

Про Папу, який любив солодощі, футбол, молодь та вівторки…

1 травня католицька церква зарахувала до лику Блаженних Папу Римського Іоанна Павла ІІ, який був першим в історії Папою-слов’янином, уродженцем Польщі. Незадовго після цієї події у Києві презентували книгу-розповідь про щоденне життя понтифіка, що має назву «Вівторки любив найбільше». Автором незвичайного видання є теперішній архієпископ і Митрополит Львова Мечислав Мокшицький, теж поляк. Він дев’ять років був особистим секретарем Іоанна Павла ІІ. Цікаві деталі особистого життя понтифіка дізнаються читачі газети “Сім”я і дім”

 

НА “ДОНБАС-АРЕНІ” СВЯТО ВІДЗНАЧАЛИ

На славний ювілей футбольного клубу “Шахтар” з”їхалося до Донецька багато поважних гостей. Був там і головний редактор газети “Сім”я і дім” Юрій Конкевич. І хоч йому не випало підняти келих на брудершафт із Ринатом Леонідовичем, проте і в й ого вуста трохи перепало святкового меду. Отож із його вуст читачі газети дізнаються подробиці грандіозного святкування.         

 

ВЕСЕЛУХИ ВІД СВЕКРУХИ! І ДЕЩО ВІД ТЕЩІ…

Сказати криве слово проти тещі  - не кожен зять наважиться. А ось Микола дозволяє це собі цілком офіційно навіть при свідках. А свідком, як не дивно, завжди у таких випадках виступає автоінспектор. Чому у цій родині склалися такі дивні образливі традиції   -  ви зможете  прочитати  детальніше  із традиційної рубрики газети “Сімя і дім” під назвою “Веселухи від свекрухи та дещо від тещі”.

 

500 ГРИВЕНЬ -  У КИШЕНІ ЧИТАЧІВ

Приємний сюрприз для читачів газети  -  травнева   квитанція про передплату тижневика “Сім”я і дім” на будь який термін принесе у ваші гаманці гроші. Оформіть передплату й запросіть  фортуну в хату! 

 


 


10-05-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ Служба за контрактом
Погода

counter