Електронейроміографія верхніх та нижніх кінцівок (ЕНМГ) у Києві в клініці "Аватаж" на сучасному обладнанні

ЕНМГ верхніх і нижніх кінцівок у Києві

Для діагностики порушень у роботі м'язів, зв'язок із нервами, а також визначення їх ушкоджень проводиться специфічний метод дослідження - електронейроміографія. ЕНМГ – це єдиний можливий спосіб статичної діагностики, під час якої оцінюється функціональний стан периферичних нервів та скелетних м'язів. Під час процедури спеціальний пристрій визначає рівень електричної активності м'язів та нервів.

ЕНМГ, виконуєтья досвідченим спеціалістом за допомогою спеціального обладнання, дозволяє:

 1. Визначити місця ушкодження нервів.
 2. Діагностувати першопричини м'язової атрофії.
 3. Встановити параліч м'язів.
 4. Визначити нервову чутливість м'язових волокон.

Що таке ЕНМГ: суть методики обстеження

ЕНМГ – специфічний метод діагностики, в основу якого покладено застосування електричної стимуляції нервів з подальшим аналізом з роботи, а також реєстрацією реакції м'язів у відповідь на вплив зовнішнього подразника. Під час процедури пацієнт не відчуває сильного болю, але може відчувати певний дискомфорт за рахунок впливу нервових імпульсів на верхні або нижні кінцівки. Болючість процедури залежить від індивідуальних особливостей конкретного організму та больового порогу пацієнта. Середній час проведення обстеження – від 30 хвилин до 1 години (залежно від площі досліджуваної зони).

Чи потрібна підготовка до ЕНМГ (електронейроміографії) нижніх і верхніх кінцівок?

Рекомендації щодо підготовки до діагностики дає лікар, який видає направлення на обстеження. Щоб отримати максимально точні та інформативні дані, необхідно:

 1. Напередодні дослідження припинити прийом будь-яких лікарських препаратів, які можуть впливати на передачу нервових імпульсів, а також роботу ЦНС загалом.
 2. Виключити прийом алкогольних напоїв.
 3. Не наносити на тіло в день дослідження креми, мазі, лосьйони, будь-які інші косметичні засоби.

Пройти ЕНМГ у Києві у комфортних умовах без черг пропонує медичний центр "Аватаж". Ми спеціалізуємося на діагностиці та лікуванні пацієнтів з порушеннями та захворюваннями неврологічного характеру, а також надаємо допомогу пацієнтам після травм у рамках індивідуальних програм реабілітації. Записатися на ЕНМГ (електронейроміографію) верхніх та нижніх кінцівок у клініку Awatage у Києві ви можете за телефоном або на сайті медичного центру www.awatage.com.

Коли необхідно пройти процедуру електронейроміографії?

Список показань щодо ЕНМГ досить широкий. Найчастіше направлення на дослідження пацієнту дає лікар-невропатолог, невролог чи травматолог. Основні симптоми, за яких варто пройти обстеження:

 1. Спазми та судоми (особливо, у нічний час).
 2. М'язові болі.
 3. Слабкість у верхніх або нижніх кінцівках.
 4. Постійне защемлення нервів.
 5. Грижа міжхребцевих дисків.
 6. Порушення м'язового тонусу.
 7. Підозра на нейропатію лицевого нерва.
 8. Невралгія будь-якого генезу.
 9. Перенесені травми та переломи верхніх та нижніх кінцівок.

Доцільність проведення діагностики в кожному конкретному випадку визначає лікар. ЕНМГ або будь-яка інша медична процедура, має протипоказання. Так, обстеження не проводиться у пацієнтів, які страждають на епілепсію, з кардіостимулятором, під час загострення інфекційних захворювань та при тяжких патологіях серцево-судинної системи.

Чому варто пройти ЕНМГ у медичному центрі "Аватаж" у Києві на Лівому березі?

Ми пропонуємо комфортні умови перебування в медичному центрі та уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діагностика проводиться за допомогою сучасного обладнання, спеціалістами вищої категорії, що регулярно підвищують рівень кваліфікації. За результатами обстеження ви можете отримати консультацію лікарів медичного центру та пройти лікування в клініці.

Тільки у нас:

 • повна конфіденційність;
 • доступні ціни;
 • швидке отримання результатів обстеження;
 • можливість пройти діагностику без відриву від роботи у зручний час.

01-09-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter