Психолог: коли потрібно звертатися до фахівця?

Життєві труднощі та негаразди зустрічаються у кожної людини. При цьому з ними самостійно можуть впоратися далеко не всі люди: деяким потрібна допомога фахівця.


 

Статистика показує, що тільки 40% пацієнтів з проблемами ментального здоров'я отримують необхідну підтримку і відновлюються. Часто проблема полягає в тому, що людина звернулася до психолога пізно (в момент, коли ситуація вже досить сильно погіршилася). Щоб уникнути такого негативного розвитку подій, потрібно знати, коли вже пора звертатися до психолога.

В яких випадках допомога фахівця необхідна?

Якщо у вас немає часу або бажання відвідувати лікаря особисто, вам може допомогти в даному випадку психолог онлайн. За ефективністю даний метод не поступається універсального способу лікування. Про необхідність же звернутися до фахівця слід задуматися в таких ситуацій:

  1. Присутні нав'язливі думки. Експерти рекомендують звертатися до психолога в тому випадку, коли роздуми про одну й ту ж проблему займають більше години кожен день, а загальна тривалість переживань не обмежується тижнем. Нав'язливі думки забирають час і погіршують якість життя.
  2. Апатія. Виражається у відсутності інтересу до роботи, особистого життя, хобі, зустрічам з друзями. Для вирішення проблеми в деяких випадках потрібно просто виспатися і відпочити. Але якщо це не допомогло, слід звернутися до психолога: відсутність позитивних емоцій є одним з ознак депресії.
  3. Соціальна ізоляція. Навіть у інтровертів час від часу з'являється потреба в спілкуванні з оточуючими людьми, близькими. Якщо ви цього не відчуваєте і навмисно захищаєте себе від соціальних контактів, пора задуматися про емоційне здоров'я.
  4. Безконтрольні емоції. Це може бути гнів, роздратування, всеосяжна радість і подібне. Головна особливість в даному випадку - емоції починають проявлятися раптово без будь-якої причини, людина не може їх придушити або подолати. Така поведінка буде згубно позначатися не тільки на хворому, але і на оточуючих його людях.

Якщо вчасно звернутися до фахівця, з будь-якою проблемою емоційного характеру можна впоратися. Метод лікування залежить від ситуації: деяким призначаються ліки, іншим допомагають регулярні консультації або народні засоби. Що саме підійде особисто в вашому випадку, розповість фахівець. Отримати призначення можна в дистанційному форматі з допомогою онлайн-консультації.


03-03-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter