Характеристики посуду Tefal

Характеристики посуду Tefal

 
У 1954 році в галузі виробництва кухонного посуду було здійснено справжній прорив. Компанія Tefal випустила перші вироби з антипригарним покриттям. Вони зробили приготування їжі комфортнішим і дозволили зберігати її корисні властивості. Сьогодні компанія має понад 30 різних патентів, є світовим та єдиним лідером з виробництва посуду з антипригарним покриттям.

Купити якісний товар в Україні можна за посиланням https://www.tefal.ua/ru/ПОСУДА/ на офіційному сайті Tefal. Там представлений надійний посуд, техніка та аксесуари відомого бренду. Також на даному сайті можна знайти дистриб'юторів компанії, замовити продукцію з гарантією на ремонт та обмін за європейськими стандартами.

Особливості посуду Tefal

Характеристики посуду Tefal

Сковороди різних розмірів, діаметр яких варіюється від 18 до 30 см, сотейники та каструлі — це все посуд з антипригарним покриттям. Але при цьому всі вироби мають практично аналогічні характеристики:

  1. Антипригарне покриття найчастіше наноситься на внутрішню поверхню посуду, але часом і на зовнішню. Воно дозволяє готувати корисну їжу без вмісту жиру.
  2. Зовнішнє покриття може бути трьох видів: міцна та стійка до подряпин емаль, антипригарне покриття та зносостійка нержавіюча сталь.
  3. Поступовий розподіл тепла. Він досягається завдяки алюмінію, який використовується для виготовлення посуду або його елементів. До речі, теплопровідність алюмінію в 13 разів вища, ніж у нержавіючої сталі.
  4. Товщина дна. При частому використанні посуд швидко деформується, що негативно впливає на якість приготовленої їжі. Щоб запобігти цьому, Tefal випускає вироби з масивним дном або використовує унікальні антидеформаційні диски з нержавіючої сталі.
  5. Внутрішня поверхня може бути гладкою або рельєфною. Рельєфна дозволяє легше відокремлювати готову їжу від дна, збільшує зносостійкість та полегшує миття.

Індикатор нагрівання Thermospot

Професіонали кулінарного мистецтва знають, що для якісного приготування їжі потрібно розігріти сковороду до оптимальної температури. Thermospot — це індикатор нагрівання, який інтегрований в антипригарне покриття та змінює колір при нагріванні. Коли малюнок на індикаторі зникає, утворюючи суцільну червону пляму, то сковорода нагрілася до 170-180°С. Це найкраща температура для отримання чудових результатів у кулінарному мистецтві.

Посуд з антипригарним покриттям — це найкращий помічник кожної домогосподарки та професіонала. Він покращує якість приготування їжі, зберігає корисні властивості продуктів і легко відмивається. Але купувати такий посуд краще на офіційному сайті Tefal, щоб уникнути підробок.

 


29-12-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА
Погода

counter