Біномо в Україні. Чи варто довіряти найпопулярнішій платформі для трейдингу?

  Онлайн-трейдинг все більше набирає обороти серед українських користувачів. Це відмінна можливість заробляти додатково. Але для цього важливого відшукати надійну платформу для онлайн-трейдингу. Нерідко на тематичних форумах трейдери з України стали згадувати брокера Binomo. Але чи йому можна довіряти? Це питання особливо хвилює початківців-трейдерів. В огляді розберем, що таке Біномо, плюси та мінуси цієї платформи, а також реальні відгуки клієнтів.

Що таке біномо?

  Binomo — це онлайн-торгова платформа, яка надає клієнтам з України сервіс європейського якості. Завдяки офіційному сайту нескладно знайти актуальну інформацію з усіх цікавих питань — про реєстрації, клієнтському зверненні, навчанні, виводі засобів.

Основний посил Біномо — максимально чесний трейдинг для кожного користувача. Якщо, звичайно, він зможе здорово оцінити можливі ризики. Також компанія завжди відкрито демонструє прозорість відносин зі своїми клієнтами, пропонує реальну картину ситуації на міжнародному фінансовому ринку.
Binomo є членом Фінансової комісії, що лишній розгляд доводить — цьому брокеру можна довіряти.

Знімок українського сайту binomo.in.ua

 Ця онлайн-платформа для трейдингу має багато плюсів, які неоднократно обговорювалися досвідченими трейдерами в Україні.

Ось тільки деякі з них:
  • безкоштовна програма навчання;
  • зручний та зрозумілий торговий термінал;
  • великий список активів, якими можна торгувати;
  • чудова онлайн підтримка;
  • вигідні умови для інвестицій та угод.
Важливо! Зручний сервіс і безкоштовне навчання створюють усі необхідні умови, щоб кожен клієнт міг отримувати додатковий дохід.

Реальні відгуки про Binomo

Зверніть увагу на кілька реальних відгуків про Биномо. Переважно вони є позитивними, але є і негативними. Останні, як правило, залишають початкові трейдери, які або порушили Клієнтську угоду, або необдумано торгували (зробили невірний прогноз, використали не ту стратегію).

 
 Степан Козин: «Маю досвід роботи з Binomo. Це хороший брокер, задоволений їх сервісом, продовжуватиму співробітництво».
 
 Оксана Кошарник: «Про Біномо залишилася гарна думка. Ніяких особливих умов для клієнтів немає. Компанія пропонує зручні сервіси, щоб користувач не міг реально працювати в них. Я повністю задоволена співробітництвом із цим брокером».

 Петро Сарагай: «Круто, що на платформі є можливість почати практикувати за допомогою демонстраційного рахунок, щоб спробувати власні сили перед реальним трейдингом».
 
Знімок українського сайту binomo.in.ua

Як потрапити до особистого кабінету Біномо

Щоб отримати доступ до особистого кабінету, необхідно пройти обов'язкову реєстрацію перейшовши на сайт binomo.in.ua. Тільки після неї трейдер отримає допуск до всіх сервісів та послуг сайту.

Для цього необхідно виконати кілька простих кроків:
  • У формі реєстрації вкажіть свою електронну пошту та пароль.
  • Обрати валюту для аккаунту.
  • Прочитати умови «Клієнтської угоди» та «Політики конфіденційності», погодитись з ними.
  • Увійти до особистого кабінету можна тільки після підтвердження реєстрації, пройде на адресу електронної пошти.
Важливо! Якщо вирішили авторизуватися в мобільному додатку Binomo, потрібно ввести ці дані, що і при вході на настільну версію сайту.

Який тип рахунку вибрати

 Binomo – чесний брокер, який повністю орієнтований на клієнтів. Тому й пропонує відразу кілька варіацій облікових записів, кожен із яких підходить для трейдерів із тим чи іншим рівнем досвіду.

Безкоштовний
 Дана торгова платформа виявляє роботу про тих, хто тільки почав знайомитися з онлайн-трейдингом. Новачки можуть спробувати торгувати за допомогою демонстраційного рахунка і не хвилюватися про витрати власних засобів. Немає можливості цього рахунку дуже обмежені, хотіти на нього і нараховується віртуальна 1000$. Застосовувати для торгівлі можна 20+ активів, брати участь у турнірі Daily Free.

Стандартний
 Підійде трейдерам, які набралися достатнього досвіду для зайняти угоди та ведення прогнозів у реальності, а не в якості тренувань. Для цього потрібно інвестувати на рахунок не менше 10$. Активів доступно більше – 40+, відкривається можливість виводити фінанси. Процес може зайняти до 3 діб (залежно від способу оплати). Дохідність – до 85% (при правильному прогнозі).

Золотий
У цьому випадку потрібно інвестувати не менше ніж 500 доларів (поступово). Активів стає 50+, а результат зароблених коштів займає до 24 годин (залежно від способу оплати). Дохідність становить до 90% (при вірному прогнозі), а також підключається можливість отримати 5% кешбек. Додатково можна буде скористатися послугами особистого менеджера.

VIP
 Найдорожчий рахунок із найбільшими можливостями. Щоб отримати його, потрібно інвестувати не менше 1000$ (поступово). До вже згаданих плюсів додати залишитись трохи. Кількість активів для торгівлі становить до 60+, а результат роботи займає максимум 4.

 

09-12-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Перетяжка «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Служба за контрактом
Погода

counter