Фізична охорона – професійний підхід до безпеки!

Комплекс заходів, що попереджають виникнення непередбачуваних ситуацій, а також гарантують безпеку майна та персоналу, називається охороною об’єкту.


 

Однією з найдієвіших її різновидів вважається фізична охорона. Вона передбачає підключення до процесу професійних, підготовлених та досвідчених охоронників, котрі слідкують за порядком в підвладній їм території, забезпечують безпеку кожному учаснику діяльності (продавці, клієнти, обслуговуючих персонал) та продумують схему дій у випадку настання екстрених ситуацій.

Вимоги до охоронників
Головним фактором ефективності фізичної охорони об’єктів є підготовка та професіоналізм бодігардів. Через високий рівень відповідальності кожен охоронець має проходити прискіпливу перевірку та повинен мати такі риси:

·         стресостійкість;

·         фізична підготовка;

·         психічна стабільність;

·         відсутність шкідливих звичок;

·         комунікативність;

·         навички використання охоронної апаратури.

Особисті риси можуть варіюватися, залежно від типу об’єкту, для якого організовано охоронні послуги. В різних ситуаціях можуть бути різні завдання, які вимагають різного підходу до виконання обов’язків.

Різновиди фізичної охорони
В сучасних реаліях охорони потребує безліч об’єктів та людей. Залежно від цього існує розподіл фізичної охорони на декілька видів.

Охорона підприємств. Використовується на масштабних та невеликих підприємствах. Основна мета – це збереження майна, дотримання працівниками режиму роботи та правил безпеки, контроль робітників та організація їх безпеки. Даний вид охоронних послуг потребує від бодігардів максимальної концентрації та відмінного володіння цифровою технікою.

Особиста охорона. Найчастіше використовується відомими людьми та бізнесменами. Ціль охоронних заходів такого типу – збереження життя та здоров’я клієнта. Пересування об’єкта охорони та його перебування в різноманітних місцях чітко планується та знаходиться під контролем охоронників.

Охорона офісних приміщень. Передбачає високу відповідальність охоронника, адже той відповідає за цінні речі та майно офісу. В якості підкріплення використовуються сучасні технології: сигналізації, система відеоспостереження, датчики руху та інше.

Охорона приватної власності (квартири та будинки). Подібна система включає в себе постійний контроль всієї території, готовність до екстрених ситуацій, що поєднується із тактовністю та ввічливістю охоронників.

Охоронні послуги можуть знадобитися в різних ситуаціях, й краще потурбуватися про ризики, ніж потім вирішувати наслідки!


08-04-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter