Чоловічі каблучки (печатки та персні) - як вибрати виключно свій срібний аксесуар?

   Чоловічі срібні каблучки з'явилися задовго до жіночих прикрас і підкреслювали, аж ніяк, не красу свого власника. З давніх-давен вони служили, свого роду, відмітним знаком, який носили скоріше при необхідності, ніж з особливою примхою.
  Хоча, не виключено, що представникам сильної половини людства це подобалося. Спочатку, до винаходу стародавніми людьми технології лиття металу, персні та печатки робили з кісток убитих тварин, з каменів або дерева. З появою срібла, золота та інших дорогоцінних металів, каблучка чоловіча набуває вже більш декоративний сенс, інкрустується дорогоцінним та напівдорогоцінним каменем, висловлює солідність і статусність, а найголовніше - стає з просто відзнаки, відмітною прикрасою, що показує характер власника, його звички й світогляд. Стає більш натхненним. Ось на цьому етапі й «підключаються» майстри ювеліри, які майстерно вплітають своє вміння в грануванні каменів і обробку металу, щоб ви сьогодні могли отримати дійсно неповторний, вишуканий та ексклюзивний аксесуар на кожен день або особливо важливої для вас подія.

Щоб зрозуміти, яка саме прикраса вам підходить, необхідно знати, що чоловічі каблучки зі срібла діляться на два види:

 1. Печатки чоловічі - срібні вироби з візерунком, орнаментом, малюнком з металу, але без каменю. Вони можуть бути будь-якої геометричної форми (коло, овал, прямокутник, квадрат, трикутник тощо) з нанесенням на поверхню креслення або градированого покриття, емалі. «Печатки», від слова «друк» служили з давніх часів чимось свого роду підпису власника. За часів відсутності листів й грамотності, власник такого кільця, міг просто прикласти печатку до документа і «засвідчити» його. Природно, печатка виготовлялася індивідуально під потреби господаря. На них зображувалися в різний час герби, ініціали, символи та інші ідентифікатори власника. Сьогодні вже нема потреби в цьому, але подібні чоловічі каблучки, найчастіше, все одно символізують приналежність господаря до якої-небудь спільноти, наприклад, приватної, футбольної, університетської, стрілецького клубу або навіть «таємного» суспільства;
 2. Персні чоловічі - срібні вироби з каменем. Це обов'язковий атрибут дорогоцінного аксесуара. Срібло дуже органічно поєднується з чорним оніксом, тому купити такі прикраси, вважає за краще більше ніж 50% чоловіків. При цьому ціна - не основний критерій. Є безліч варіантів красивих перснів, які коштують недорого, але саме в цьому поєднанні є своя, особлива магія. Поліроване або матове з чорнінням срібло дуже красиво відтіняє оксамитове благородство неповторного онікса. Камінь прекрасно грає в променях світла, надаючи металу досконалий блиск. В такому персні поєднуються традиції старовини та сучасна технічна обробка матеріалів. Вони підкреслюють стиль, характер і статус свого власника.

Чоловічі печатки та персні: психологія вибору

Підібрати та купити срібні чоловічі печатки або персні, щоб вони висловлювали ваш характер і підкреслювали стиль - дійсно не легке завдання, але цілком можливе, навіть через інтернет-магазин. Для початку, слід визначити до чого найбільше тяжіє душа: до статусності печаток або блиску перснів. Хоча, абсолютно ніхто не забороняє вам носити й те й інше, але окремо. Ось ще кілька порад, які вам знадобляться:

 • Один аксесуар - один «вихід». Так, дійсно, тут грає роль не кількість, а якість прикрас і мінімалізм. Чоловіки одягають тільки одну каблучку, виходячи з дому. Якщо чоловік одружений, тоді два, але не більше. Звичайно, якщо ви не належите до якоїсь особливої ​​субкультури й там не заведено прикрашати всі пальці рук відмітними знаками.
 • Запонки, годинник, ланцюжок і перстень повинні поєднуватися між собою. Вони можуть мати близьку стилістику, але абсолютним винятком є, надягати годинник з жовтого металу з перснем зі срібного або навпаки. Запонки та ланцюжок, якщо вона видна, також не можуть бути різними за кольором. Це непростимий моветон.
 • Необов'язково один дизайн аксесуарів. Так, сьогодні можна носити різні за стилем предмети. Наприклад, спортивно-туристичні годинники чудово гармонують з печаткою лаконічного дизайну або земні з непомітним каменем. Якщо ваш перстень виконано в певному стилі, але вам дуже потрібно його надіти, використовуйте різні руки. Годинники - на лівій руці, «зразок майстерності ювеліра» - на правій.
 • Каблучки прямокутної форми тренд цього року. Виглядає дуже красиво і показує, що ви стежите за модними тенденціями. Це може бути оригінальна печатка з візерунком або лаконічний гладкий перстень з одним каменем, не сильно масивний з витриманими пропорціями.
 • Каблучки круглої форми підходять усім. Це універсальна форма, яка однаково добре виглядає на руках юнаків і зрілих чоловіків. Печатка з цікавим орнаментом або перстень з каменем круглого ограновування - виглядають красиво на повній і худий руці. Досить просто підібрати правильний розмір. Існують також комбіновані срібні чоловічі каблучки, які поєднують в собі і яскравий блиск каменю, і індивідуальність орнаменту з дорогоцінного металу.

Основний і найголовніший критерій - це ваша індивідуальність, позаяк саме ви «вдихаєте» життя в кожну прикрасу. Тільки так вона стає вашим талісманом і постійним супутником на ділові зустрічі, вечірки, у відрядженні, на відпочинку або важливому заході. Вона здатна додати вам впевненості, показності й характеризувати вас з кращого боку, але тільки лише в тому випадку, якщо ви наповните її своєю енергією і позитивними емоціями. Все в ваших руках!


07-02-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин ремонт двигунів та ходової Натяжні стелі ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter