До 15 липня громади повинні встановити ставки місцевих податків і зборів

 Рішення про встановлені місцеві податки і збори органи місцевого самоврядування оприлюднюють до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлюваних місцевих податків і зборів або змін. Така вимога п.12.4 ст.12 Податкового кодексу України.

На цьому в ході онлайн спілкування з головами територіальних громад Волині наголосила завідувач сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Саме від встановлених місцевою владою ставок податку на майно та єдиного податку залежить фінансове наповнення бюджетів громад. Варто врахувати, що адекватні ставки оподаткування та повна інформація про платників допоможуть громадам залучити додаткові бюджетні надходження. Лише вчасно сплачені податки гарантують громадам фінансову спроможність виконувати покладені завдання», - наголосила посадовець.
У рамках онлайн спілкування, організованому Центром розвитку місцевого самоврядування, посадові особи Головного управління ДПС у Волинській області розповіли керівникам громад про пілотний проєкт з визначення фінансової спроможності громад, що втілювався в декількох областях України.

«Саме напрацьований досвід, що довів ефективність на практиці, ми сьогодні пропонуємо впровадити в області. Мета проєкту - налагодити такий механізм обміну інформацією між громадами, податковою службою та іншими контролюючими органами, який забезпечить сплату податків кожним, хто зобов’язаний це робити. Перша порада лідеру громади – впорядкувати паспорт територіальної громади, потому – провести повну інвентаризацію усіх об’єктів. До цього процесу варто залучити представників податкової служби, які стануть консультантами з визначення фінансової спроможності громади. Дієва взаємодія усіх зацікавлених сторін в підсумку забезпечить позитивний фінансовий ефект для бюджету громади», - зазначає заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області
09-07-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Бензинові генератори Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Служба за контрактом
Погода

counter