На Волині стрімко зростає кількість прихильників електронних звітів серед фізичних осіб

  За підсумками січня-лютого 2021 року  фізичні особи подали до органів ДПС майже 91 тисячу звітних декларацій. Із загальної кількості поданих звітів – майже 78 тисяч - в електронному вигляді. 


 
Загальне зростання кількості прихильників електронного формату спілкування з ДПС зумовлене зручністю та простотою електронних сервісів. Водночас у податковій службі краю у період річного звітування , що припадає на лютий, максимально активізували роз’яснювальну роботу серед платників податків  про переваги роботи в Електронному кабінеті.
 
«Популярність електронних сервісів серед платників податків постійно зростає. За останніми даними 86 відсотків усіх декларацій від фізичних осіб надійшло на опрацювання в електронному вигляді. За підсумками минулого року цей показник був на рівні 74 відсотків серед підприємців-фізичних осіб. Тобто, волинські платники  вже зробили однозначний вибір на користь електронного формату взаємодії з податковою службою. Саме такий дистанційний формат спілкування фахівців ДПС з платниками унеможливлює корупційні ризики, оскільки мінімізує суб’єктивний фактор», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.
 
Очільниця волинських податківців підкреслила, що до пропагування електронних сервісів серед платників податків у січні-лютому поточного року долучилися волонтери – ветерани податкової служби.
 
 «У період річного подання звітності волонтери-ветерани ДПС допомагали підприємцям освоїти роботу в Електронному кабінеті та подавати звіти без візиту до Центру обслуговування платників. Варто визнати, що ця інформаційно-роз’яснювальна кампанія була успішною з огляду на ріст кількості поданих звітів через Електронний кабінет», - зазначає Світлана Савчук.  
 
У податковій службі Волині звертають увагу громадян –декларантів на можливості подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді за допомогою спеціального сервісу «Декларація про майновий стан і доходи» на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян». 
 
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»
 
Пресслужба Головного управління  ДПС

22-03-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  котли та колонки VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров

Погода

counter