Адвокатська допомога бізнесу. Як обрати адвоката на аутсорсинг

Будь-який бізнес врешті-решт має справу з юридичними питаннями. Вони виникають постійно і незалежно від того, малий це бізнес чи середній. Власникам компаній вкрай важливо мати професійний юридичний супровід, адже це дає змогу вести бізнес у рамках законодавства. Юридичний аутсорсинг – дуже ефективна та порівняно недорога альтернатива штатним юристам. Завдяки кваліфікованим адвокатам ви будете мати комплексний юридичний супровід на всіх етапах ведення бізнесу, який включає такі послуги:

  1. Контроль та супровід усіх договірних відносин. Складання контрактів та договорів з контрагентами, у тому числі й типових. Аналіз всіх отриманих договорів з метою виявлення різноманітних ризиків для компанії клієнта. Узгодження умов до моменту підписання та повний супровід вже підписаних договорів.
  2. Консультації та послуги з податкового права. Підготовка та надання відповіді на запити податкових органів. Аналіз діяльності та виявлення податкових ризиків.
  3. Захист інтересів клієнта в судових процесах. Оскарження рішень суду.
  4. Юридичний супровід у зовнішньоекономічній діяльності підприємства. Підготовка та узгодження умов зовнішньоекономічних договорів та контрактів. Аналіз ризиків.

Якому бізнесу буде актуальна адвокатська допомога?

Саме через те що юридичні питання виникають на всіх рівнях, адвокатська допомога є актуальною для будь-якого бізнесу: малого, середнього, великого. Різниця полягає лише у питаннях, які допомагають вирішувати адвокати. Для малого та середнього бізнесу найпоширенішими послугами є, найчастіше, надання консультацій щодо оподаткування та загальних, вже неодноразово опрацьованих, правових норм ведення бізнесу. Коли мова йде про великий бізнес, питання виникають більш глобальні, такі як ведення зовнішньоекономічної діяльності та укладання довгострокових зовнішньоекономічних угод.

Як обрати адвоката на аутсорсинг?

Послуги з аутсорсингу є дуже зручними для підприємств. Ви отримуєте певну кількість годин юридичної допомоги у визначених питаннях, при цьому не потрібно мати штатного адвоката. Також ця допомога може буди одноразовою.

Але як обрати надійного та досвідченого адвоката? Треба врахувати такі поради:

  1. Надійна адвокатська компанія обов'язково укладе з вами договір про надання послуг.
  2. У компанії має бути сайт, на якому ви маєте змогу ознайомитись з усіма послугами, а на інших сайтах почитати відгуки від клієнтів.
  3. Наявність офісу. Це звісно не 100% гарантія надійності компанії, але все ж краще, ніж зустріч на нейтральній території.
  4. Адвокатська компанія, як водиться, має дуже широкий спектр послуг та штат вузькопрофільних фахівців.

Варто дотримуватись думки, що краще знайдемо адвоката у Києві та будемо спокійні за наш бізнес, аніж потім доведеться витрачати значно більше ресурсів на розв'язання складних юридичних проблем.


09-01-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter