Секрети багатих. Як заощадити на електроенергії?

Секрети багатих. Як заощадити на електроенергії?

Не дарма кажуть, що багатий - не той, хто багато заробляє, а той, хто розумно витрачає. Як мати фінансовий успіх при будь-якому рівні заробітку?

Пройдіться по статтях своїх витрат і проаналізуйте їх. Зверніть увагу, що одна з найбільш витратних статей бюджету, як правило - електроенергія. Без світла ми нікуди. Ось сьогодні ми про це і поговоримо. Будемо вчитися економити на електроенергії разом з LedFactor, а докладніше про це ви можете дізнатися на https://ledfactor.ua/blog/kak-ekonomit-na-elektroenergii

1. Перший і найголовніший принцип - Забудьте про звичайні лампи розжарювання

Якщо ви все ще користуєтеся звичайними лампами розжарювання, то доведеться вас засмутити - ви безжально грабуєте самого себе.

Звичайна лампа витрачає на освітлення приміщення не більше 15% своєї енергії, решта 85% йде на її нагрівання. Ви тільки подумайте, 85% статті бюджету "електроенергія" йдуть в нікуди! Звучить загрозливо.

Сучасний світ давно пропонує нам вигідну альтернативу - світлодіодні лампи (ви також можете зустріти назву LED-лампи). Вони працюють за зворотним принципом, а тому практично не нагріваються.

2. Враховуйте енергоефективність

Вибирайте світлодіодні лампи з розумом. У цьому вам допоможе підрахунок енергоефективності ламп.

Асортимент світлодіодної продукції з кожним днем ​​стає все ширше і ширше. Всі вони відрізняються за своїми характеристиками, цінами і якістю.

Основним показником в джерелі світла є його енергоефективність. Цей показник дає зрозуміти яка величина світлового потоку при споживанні енергії в 1 Вт. Наприклад, у лампи розжарювання енергоефективність 10Лм / Вт, у люмінесцентних - 65 Лм / Вт, а у світлодіодів - 110-130 Лм / Вт.

Ці параметри допомагають зрозуміти, який світловий потік дає нам конкретне джерело світла. Наприклад, лампочка розжарювання 100 Вт створить світловий потік 1000 Лм. А світильник з двома люмінесцентними лампами - 2000 Лм.

Світловий потік LED-світильника не повинен бути менше світлового потоку замінного світильника, інакше освітленість приміщення зменшиться, а бюджет скоротиться за рахунок спроби збільшити кількість джерел світла. Не купуйте більше - купуйте найефективніший.

3. Звертайте увагу на виробника

Світлодіоди, які використовуються в світильниках, повинні бути від провідних світових виробників. Так як тільки вони можуть гарантувати заявлені характеристики протягом усього терміну служби. А це означає, що світильник не перестане працювати завчасно і ви заощадите гроші за рахунок його тривалого використання.

А якщо потрібні лампи і світильники вже є?

Не забувайте про звичайне і житейське:

  1. Виходячи з кімнати, гасіть світло. Здавалося б, так просто, так? А економія значна.
  2. Елементарно - почистіть свій чайник від накипу. Накип значно збільшує його енергоспоживання.
  3. Використовуйте в інтер'єрі шпалери / фарбу світлих відтінків. Вони будуть відображати до 80% сонячних променів і джерел світла знадобиться менше.

Економити на електроенергії не так-то складно. І нехай це буде одним з перших кроків до вашого багатства.


08-09-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
«БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter