Як підготувати свій автомобіль до весни і навіщо взагалі це робити

 Підготовка до зими — захід, зрозумілий для більшості автовласників. Попереду холоди, морози, лід та реагенти, які влаштовують транспорту перевірку на міцність. Але весна — зовсім інша річ, умови стають кращими, а не навпаки. То навіщо до них готуватись, постає питання. Достатньо замінити зимові шини на літні, і то краще не поспішати — раптом знову піде сніг. Якщо ви думаєте так само, ця стаття для вас.

Будь-яка зміна погодних умов – навантаження на автомобіль. Різке потепління та підвищення вологості діє на нього анітрохи не краще, ніж зворотний процес. Вдумлива, запланована підготовка до весни допоможе уникнути раптових поломок і загалом продовжить термін служби авто. Проведіть кілька процедур, щоб зустрічати весну у повній автомобільній готовності.
 
Перший і найважливіший крок у підготовці автомобіля до весни – це його ретельне миття та обробка від корозії. Зимові солі та хімічні реагенти, що використовуються на дорогах, можуть викликати корозію на металевих деталях автомобіля, а це спричинить проблеми з гальмами, підвіскою та іншими системами. Тому потрібно добре вимити автомобіль та обробити всі критичні місця антикорозійними засобами.Також важливо не забувати про стійки стабілізатора форд фокус 2, які також піддаються корозії, тому їх також потрібно обробити.


 
Оптимальний час для заміни шин — стабільна (протягом тижня) температура вище +7 градусів за Цельсієм. Не тягніть далі, адже використання зимових шин не по сезону може призвести до погіршення керованості автомобіля та збільшення витрати палива. У разі різкого погіршення погоди краще день-два обійтися без автомобіля, ніж зношувати дорогі зимові колеса без потреби. Також перед теплим сезоном рекомендується перевірити колісні диски на наявність тріщин та інших пошкоджень, які зазвичай виникають саме взимку.
 
Крім того, весна – найкращий привід для заміни фільтрів. Не чекаючи початку цвітіння, замовте повітряний фільтр та фільтр салону без поспіху та переплат на Avto.pro. Це дозволить підтримувати чистоту в салоні та запобіжить алергічні реакції.


 
Іншою важливою процедурою є перевірка рівня рідин. Необхідно перевірити рівень масла, гальмівної рідини, рідини охолодження та гідропідсилювача керма. За потреби долийте потрібну рідину до необхідного рівня. Це ніяк не пов'язано з весною, але має відбуватися регулярно, то чому б не за календарем?
 
Зрештою, варто приділити увагу акумулятору. Низькі температури взимку могли сильно знизити заряд акумулятора, тому необхідно перевірити його стан і зарядити за потреби.

 

09-03-2023
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин Служба за контрактом
Погода

counter