Автозапчастини для ТО – сервіс пошуку без націнки

 


Автозапчастини для ТО – сервіс пошуку без націнки
 
Для стабільної роботи автомобіля, кожен власник повинен на регулярній основі проходити процедуру регламентного технічного обслуговування. Воно передбачає перевірку стану важливих систем автомобіля, а також заміну комплектуючих.

Які деталі потрібні для проходження ТО

До витратних матеріалів відносяться моторні, трансмісійні масла, гальмівна рідина, тощо. У процесі експлуатації автомобіля потрібно слідкувати за їх рівнем, доливати за необхідністю. Але навіть у такому випадку, через 30-50 тисяч кілометрів пробігу необхідно змінювати рідини, бо вони втрачають свої властивості.
Інші комплектуючи:
  • фільтруючи елементи – міняються у середньому кожні 15 тисяч кілометрів, у залежності від місяця експлуатації;
  • ремінь, ланцюг ГРМ – паралельно замінюють ролики, у середньому вони здатні проробити 50-100 тисяч кілометрів;
  • свічки запалювання – з часом електроди дають іскру меншої потужності, що негативно позначається на роботі двигуна.
Повний перелік елементів, які потрібно міняти при ТО, представлений у сервісній карті під конкретну модель транспортного засобу.
Усі ці автозапчастини в Україні можна придбати в оригінальному, або неоригінальному вигляді. Але тут постає питання, як купити комплектуючі по найбільш вигідній ціні. Перший варіант – пошук через Google. У пошуковій видачі не завжди вдається одразу знайти те, що потрібно. Може знадобитися багато часу на вивчення асортименту різних магазинів, порівняння цін. Другий варіант – скористатися сервісом, який дозволить отримати в одному місці реальні пропозиції щодо продажу конкретних запчастин.

Запчасть.юа – сервіс для тих, хто звик економити свій час та гроші

Запчасть.ком.юа – це безкоштовний онлайн сервіс, за допомогою якого можна швидко дізнатися, де продаються запчастини для ТО по вигідній ціні. Працює він за наступним алгоритмом:
  1. У системі зареєстрованi продавці запасних частин зі всіх регіонів України. Тут представлені і невеликі магазини, і компанії з асортиментом в десятки та навіть сотні тисяч найменувань.
  2. На сайті є форма замовлення. Сюди треба вписати комплектуючі, які потрібні, а також VIN та інші характеристики автомобіля. Покупець також має залишити контакті данні, на які сервіс буде відправляти повідомлення про появу нових пропозицій.
  3. Система робить розсилку запиту по усім продавцям. Вони приймають замовлення, перевіряють свій асортимент. Якщо певні деталі є у наявності, продавець виставляє пропозицію з вказанням ціни.
  4. Покупець отримує пропозиції на спеціальній сторінці сервісу, порівнюю ціни та інші параметри. Якщо якась пропозиція його цікавить, він може зв’язатися з продавцем та домовитися про купівлю.
Завдяки цьому сервісу, не автовласник шукає продавців з вигідними умовами, а навпаки.
Серед переваг такого способу пошуку – економія часу, можливість отримати пропозиції щодо продажу від магазинів, які мало представлені в Інтернеті. У середньому на один запит поступає від 5 пропозицій. Точна кількість залежить від популярності конкретних комплектуючих.
 

15-07-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter