top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельські Діди Морози змагалися на швидкість

Лише одного вечора, незадовго до початку Нового року, біля головної ялинки міста можна побачити силу-силенну Дідів Морозів та Снігуроньок різного віку.  Так було і цьогоріч. Основні казкові герої новорічно-різдвяних днів зібралися на центральній площі, але на цей раз взяти участь у легкоатлетичному пробігу, котрий наразі був присвячений п’ятиріччю створення спортивного клубу «Ковель», організатору бігового дійства.
    Першими на святкову дистанцію вийшло 17 учасників у карнавальних костюмах та костюмах Дідів Морозів середнього і старшого віку. Варто відмітити, що цю бігову доріжку протяжністю 500 метрів, комунальники ретельно чистили кілька днів від снігу,  піску та солі, а також від калюж, які утворилися в результаті танення снігу. І ось вона стала придатною для забігів. Організатори дійства запропонували старшим учасникам ще й позмагатися на швидкість. В результаті першим фінішну лінію перетнув 22-річний Андрій Далека, слідом за ним фінішував 18-річний Едуард Савенюк і третім був 16-річний  Богдан Дацюк. На жаль, не зумів втиснутися у трійку лідерів Олександр Іванович Майданський. Щоправда чоловіка це аж ніяк не засмутило. Адже він таки став першим, але серед тих атлетів, кому вже за 70. Головне, як каже Олександр Іванович, не перемога - а  участь у змаганнях.
    Більше двохсот школярів вийшли на старт другого забігу, серед яких були ще й зовсім маленькі учасники. Їх на своїх дбайливих руках тримали батьки, а також бігли діти з обмеженими фізичними можливостями. Основною умовою для всіх було успішно подолати дистанцію.
    Кожен фінішуючий отримав від спортивного клубу «Ковель» та підприємства «Юконт-продтрейд» новорічні солодкі подарунки. Нагородили також переможців першого забігу.
    На імпровізовану сцену вийшли секретар міської ради Михайло Гетьман та голова благодійного фонду «Патріот Волині» Наталія Маленицька. Спершу вони привітали ковельчан із наступаючими святами, а потім приступили до урочистої церемонії нагородження переможців легкоатлетичного пробігу. Отож Богдан Дацюк від благодійного фонду та депутата Верховної Ради України Степана Івахіва отримав у подарунок радіоприймач, Едуард Савенюк – мобільний телефон та ще й від організаторів дійства цінний подарунок за найкращий новорічний костюм Діда Мороза, а переможець пробігу Андрій Далека був відзначений цифровим фотоапаратом.
    Також з-поміж численної кількості присутніх дівчат в образі Снігуроньок керівник спортивного клубу «Ковель» Сергій Панасюк та представники влади міста не відразу, але згодом таки зуміли помітити найкращий жіночий костюм. Серед Снігуроньок відзначили подарунком Богдану Троцюк, ученицю ЗОШ №6.
    А далі на сцену виходили співучі колективи, талановиті гурти, вокалісти і забавляли присутніх гарними, веселими піснями. Поряд працювала польова кухня Ковельського районного відділу головного управління МНС України у Волинській області. Там усі охочі мали можливість пригоститися гарячим чаєм. Завершилося урочисте відкриття головної ялинки міста святковим салютом.


-

03-01-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top