Бізнес
Інформація
Карта

МФК «Ковель-Волинь» - ФК «Піддубці» 3:0

Вчора в Ковелі на стадіоні «Верес» пройшов 4 тур чемпіонату Волині з футболу серед команд вищої ліги. МФК «Ковель-Волинь» приймав ФК «Піддубці». Господарі поля впевнено почали матч і вже на одинадцятій хвилині забили перший гол. Відзначився Петро Петрук. Через чотири хвилини після розіграшу кутового той же Петро Петрук оформив дубль, елегантно перевівши п’ятою м’яч у ворота суперника. Гості намагалися контратакувати, проте надійний захист ковельчан і впевнена гра голкіпера, не залишила їм можливість забити хоча б один гол. Перший тайм так і закінчився з рахунком 2:0.
У другій половині зустрічі футболісти з Піддубців помітно активізувались. Проте безрезультатно. На 80-й хвилині після контратаки ковельчан Іван Данилюк перекинув м’яч над воротарем гостей і закріпив перевагу господарів поля. Остаточний рахунок матчу 3:0. У ковельчан була можливість забити і четвертий гол, але воротар господарів Дмитро Дувакін не реалізував пенальті пробивши повз ворота.
3:0 і ковельчани з дванадцятьма очками в активі продовжують лідирувати у турнірній таблиці чемпіонату Волині з футболу за рахунок кращої різниці забитих і пропущених голів (24 - 3). Друге місце теж з дванадцятьма очками посідає «Луцьксантехмонтаж-536». Ці дві команди і зустрінуться у наступному п’ятому турі. Гра відбудеться в Луцьку 30 вересня о 15 годині.