top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Іван Омелянюк підтримує талановитих учнів

    Обласний благодійний фонд «Майбутнє Волині», яким опікується наш земляк, уродженець села Підсинівка, що у Старовижівському районі Волинської області, а нині успішний бізнесмен, науковець, кандидат технічних наук, благодійник Іван Васильович Омелянюк, з-поміж багатьох напрямків своєї благодійної діяльності ще й допомагає здобути обдарованій молоді з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, освіту у вишах та середньо-спеціальних навчальних закладах. У кінці 2007 року благодійним фондом були встановлені перші іменні стипендії талановитим учням навчальних закладів Волині, які прагнуть йти навчатися далі. І так щороку. Загалом до тепер їх уже налічується близько ста чоловік.
    У цьому навчальному році стипендіатами фонду стали 22 учні випускних класів навчальних закладів Волині та 4 обдарування - старшокласники. Ігор Верчук упевнений, що усі вони в майбутньому досягнуть високих вершин, адже сьогодні, ще навчаючись у школі, ці підлітки вже мислять та говорять якось по-новому, креативно. Погоджується з думкою свого помічника й засновник фонду Іван Омелянюк. Він переконаний, що згодом саме ось такі здібні українці й рухатимуть нашу країну вперед.
    Під час зустрічі з талановитими учнями Іван Омелянюк поділився секретом власного успіху, який до нього прийшов після довгих років постійної праці, пошуку нових підходів до вирішення того чи іншого питання. Він порадив присутнім якомога довше не розставатися із книгою, опановувати іноземні мови. Розповів, що й сам, маючи за плечима вже сьомий десяток лік, спромігся самотужки вивчити англійську. А ще Іван Омелянюк закликав молодь сміливо йти у політику, адже, на його думку, сьогоднішня наша країна потребує чесних, талановитих політиків.
    У ході зустрічі Олена Вальчук член наглядової ради фонди, керівник центру гуманітарної освіти України та директор Ковельської гімназії ознайомила майбутніх абітурієнтів з правилами здачі зовнішнього незалежного оцінювання, дала кілька слушних порад щодо успішного його проходження та настанов. Чимало цікавої інформації почули присутні і від викладача Волинського національного університету імені Лесі Українки, доцента кафедри історії Тамари Раєвич, яка вже запросила юних обдарувань на навчання до рідного вузу. До речі, зі стипендіатів фонду у минулому році до вищезгаданого навчального закладу вступила лише одна особа, решта відправилась здобувати освіту в інші престижні вузи України.
    На сьогодні кожен стипендіат фонду отримує по 300 гривень щомісяця, а випускники шкіл ще й одноразову допомогу в сумі 500 гривень. Окрім цього, вони мають можливість пройти безкоштовне навчання у центрі гуманітарної освіти України. Іван Омелянюк каже, що фінансово допомагати таким учням просто необхідно, адже вони мають мету і вже  розуміють, як її втілити у життя, а не задля збагачення. Саме працелюбність – це той головний життєвий фактор, який благодійник з Києва найбільше й цінує в людях, завдяки якому до когорти талановитих учнів Волині й потрапляють сьогоднішні стипендіати. 
    


-
-

31-01-2012
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top