Інформація

Новини України

Ковельські футболісти вдало зіграли проти "Янтарного"

Першу домашню гру другого кола дитячо-юнацької футбольної ліги України ФЦ «Ковель-Волинь» провів проти клубу «Янтарний» із міста Новояворівськ Львівської області.

Першими на поле стадіону «Верес» вийшли команди U-17. На початку матчу ковельчани виглядали значно потужніше та мали декілька хороших моментів вразити ворота гостей, однак згодом гра вирівнялась. На 23 хвилині після подачі кутового відкрити рахунок у матчі допоміг автогол ковельчан. Гості увійшли в кураж і додали роботи голкіперу та захисникам ковельської команди. Проте перша половина зустрічі закінчилась мінімальною перевагою «Янтарного».

У другому таймі підопічні Юрія Романчука значно переважали суперників за кількістю гольових моментів, однак гості прогнозовано зосередились на обороні та нейтралізували усі намагання господарів поля зрівняти рахунок. У кінці матчу ФЦ «Ковель-Волинь» влаштував справжню навалу на ворота гостей, що і дало бажаний результат. На останніх секундах доданого часу захисник «Янтарного» сфолив у власному карному майданчику, а головний арбітр зустрічі призначив пенальті. Станіслав Тарасюк не схибив і врятував ковельчан від домашньої поразки. У підсумку – мінімальна нічия 1:1.

Наступний матч між командами U-15 виявився значно видовищнішим для місцевих вболівальників, адже ковельські футболісти лідирують у своїй групі. Господарі поля з перших хвилин заволоділи ініціативою та провели кілька небезпечних атак. На 10-ій хвилині кращий голеодор ФЦ «Ковель-Волинь» Роман Подліпінський, який опинився у потрібному місці у потрібний час, відкрив рахунок у матчі. Ковельчани продовжили пресингувати суперників, однак і гості відповідали поодинокими атаками. Зокрема, на 25-ій хвилині голкіпер Юрій Усик неймовірним сейвом продемонстрував чудову реакцію, та врятував свою команду. А вже у наступній атаці Роман Подліпінський головою відправив м’яч у сітку «Янтарного» та оформив дубль. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь ковельчан.

У другому таймі вихованці Романа Лиса продовжили контролювати м’яч та пресингувати гостей із Львівщини. На 57-ій хвилині Артур Тойб скористався помилкою голкіпера «Янтарного» та потроїв перевагу ковельчан Під завісу матчу після вдало розіграної комбінації Любомир Гаврилюк потужним ударом із-за меж карного майданчика поставив крапку у матчі. 4:0 на користь господарів поля.

Наразі, ФЦ «Ковель-Волинь» U-15 продовжує лідирувати у четвертій групі дитячо-юнацької футбольної ліги України, а їхні старші одноклубники (U-17) посідають четверту сходинку у турнірній таблиці.

17-тур чемпіонату ковельчани проведуть 26 квітня в гостях на стадіоні «Хімік» проти ФК «Калуш» з Івано-Франківської області, а наступний домашній матч відбудеться 29 квітня, де ковельським футболістам протистоятиме «Рух» із міста Винники Львівської області.