Карта
Інформація

ТВ Онлайн

Футбольний триллер закінчився перемогою ковельчан

Матч 9-туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів між ФЦ "Ковель-Волинь" та ФК "Малинськ" (Березнівський район, Рівненська область) виявився доволі драматичним і напруженим, адже після виїздної перемоги ковельчан над тернопільською "Нивою" (2:4) команди стали "сусідами" по турнірній таблиці.

Гості розпочали гру дещо агресивно та мали декілька моментів вразити ворота господарів поля, однак голкіпер "червоно-білих" Дмитро Дувакін впевнено підстраховував своїх захисників.

Проте, на 9-ій хвилині після сольного проходу Анатолія Онищука на табло стадіону "Верес" засвітилось 0:1 на користь малинчан.

Після пропущеного голу, ковельські футболісти значно активізувались та переважали опонентів як за контролем м`яча, так і за кількості моментів, однак захисники "Малинська" добре відпрацювали в обороні, внаслідок чого, перший тайм закінчився мінімальною перевагою гостей.

По перерві ковельчани виглядали значно потужніше, і вже на 6-ій хвилині другого тайму, господарі поля скористались помилкою захисників. а Віталій Кашуба відновив паритет у зустрічі.

Однак через 4 хвилини у подібній ситуації помилились вже оборонці ковельської команди. Свій шанс не втратив Віталій Брикса - 2:1.

На 56-ій хвилині матчу Петро Мороз потужно виконав штрафний удар, але голкіпер малинчан зміг перевести м`яч на кутовий, після виконання якого Олександр Ліщук забив другий гол у ворота гостей та зрівняв рахунок.

Ковельчани продовжили контролювати гру та пресингувати суперників, і через 6 хвилин після "навали" на ворота "Малинська" Іван Данилюк вивів місцевих футболістів уперед.

Кінцівка матчу виявилась доволі напруженою та нервовою, адже її господарі поля догравали вдесятьох. Друге попередження отримав Віталій Кашуба, однак це не завадило "червоно-білим" втримати бажаний рахунок 3:2.

Після цієї "валідольної" перемоги ковельська команда з 12-ма очками посідає шосте місце у першій групі Чемпіонату України, де лідирує волочицький "Агробізнес". Із ним 29 жовтня і проведе наступну гру ФЦ "Ковель-Волинь".