«ТЦК»

У волинському дербі перемогли ковельчани

28 серня на стадіоні "Верес" був аншлаг, адже в рамках 3-го туру Чемпіонату України серед аматорів лідер першої групи футбольний центр "Ковель-Волинь" приймав ФК "Луцьк", який важається фарм-клубом "Волині". Близько 1200 глядачів, серед яких був  і президент федерації області Віталій Володимирович Кварцяний, щиро раділи участю команд у турнірі Всеураїнського рівня. Доречі, це була перша домашня гра для ковельських футболістів, а дві попередні вони виграли.

Початок волинського дербі був за господарями поля, які намагались більше контратакувати та переважали лучан за кількістю гольових моментів. Однак і гості виглядали достойно та змусили не раз понервувати ковельських вболівальників. На 38-ій хвилині матчу у суперечливому моменті арбітр зутрічі не призачив пенальті у ворота "Луцька". Однак, це не завадило ковельчанам першими відкрити рахунок. Після розіграшу кутового відзачився Сергій Чапко. Проте через 5 хвилин, скориставшись помилкою захисників, "гол у роздягальню" забив 16 номер лучан Євген Могіль, і всатовив паритет. На перерву команди пішли із нічийним рахунком 1:1.

На початку другого тайму гості виглядали більш впевненіше та мали кілька нагод відзначиись , але згодом гра вирівнялась, а підопічні Олександра Круцкевича пішли вперед. Інтрига матчу збереглась до останніх хвилин. На 87-ій, після ювелірного пасу Анатолія Ворони м`яч у ворота лучан "вколотив" Іван Данилюк, а радості місцевим вболівальникам не було меж. Господарі поля спокійно дограли кінцівку матчу та утримали переможний рахунок 2:1. Щоправда, згодом стало відомо, що ФК "Луцьк" знімається з першості країни.

Ковельчани, із 100% результатом посідають першу сходинку у першій групі, однак у фаворитів змагань є гра у запасі. Серед яких і віце-чемпіон України волочиський "Агробізнес" та діючий володар Кубка "Гірник". З остннім 4 вересня на Львівщині і проведе наступну гру ФЦ "Ковель-Волинь", а домашній матч ковельчани зіграють 11 вересня проти "Ниви" із Теребовля.

08-09-2016
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом