Карта
Інформація

Новини України

ФЦ "Ковель-Волинь" впевнено переміг "Торпедо"

До Ковеля після зимової перерви повернувся Чемпіонат Волині з футболу. В рамках 11-ого туру першості області місцевий ФЦ «Ковель-Волинь» приймав сусідів по турнірній таблиці команду "Торпедо" з Копачівки.

Із перших хвилин зустрічі ковельчани заволоділи ініціативою, про що свідчила кількість моментів біля воріт гостей. На 32-ій хвилині Олександр Ліщук після передачі з флангу ефектно головою відправив м`яч у ворота "Торпедо", вивівши господарів поля вперед. А на останній хвилині першого тайму після контратаки ковельських футболістів вдало на випередженні зіграв Сергій Чапко та подвоїв рахунок у матчі.

Після перерви ковельчани продовжували домінувати на полі і на 62-ій хвилині гри Олександр Ліщук вдруге засмутив голкіпера гостей. А через чотири хвилини після чергової контратаки господарів Ліщук відзначився хет-триком. Щоправда, у Олександра був шанс оформити футбольний покер, однак воротар "Торпедо" відбив одинадцятиметровий. Фінальний свисток головного арбітра матчу Володимира Журибіди зафіксував впевнену перемогу ковельчан з рахунком 4:0.

У Чемпіонаті Волині ковельські футболісти з 22-ма очками в активі утримують третю сходинку в турнірній таблиці, де лідирує «Луцьксантехмонтаж №536». Наступний матч ФЦ «Ковель-Волинь» проведе 4 травня у Локачах проти місцевої "Надії".