top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Про ковельський футбол видали книгу

    На презентацію книги «Футбольний Ковель. Команди. Досягнення. Особистості» завітало чимало колишніх гравців, тренерів і затятих вболівальників.  Автори проекту – бізнесмен і президент ФК «Енко» Анатолій Войнаровський, спортивний журналіст Андрій Соколовський та знаний в минулому волинський футболіст Віктор Романчук розповіли, що робота над виданням тривала близько двох років. Головними інформаторами стали як ветерани ковельського футболу, так і гравці, тренери сучасності, а на особливу подяку заслуговує Вболівальник з великої літери Сергій Грудняков. Проте, чимало фактів, нажаль, не збереглись в архівах.

У книзі, яка налічує 192 сторінки та складається з 4-х розділів розповідається про становлення та розвиток ковельського футболу. У першій частині наведено чимало цікавих історичних фактів за період початку минулого століття до 1941 року. Зокрема, першою командою у місті вважається "Маккабі", яку створили у 1912 році, а титулована польська "Легія" була заснована на Маневиччині у 1916 році.

У наступному розділі розповідається про ковельський футбол в період із 1945 по 1991 роки. Доречі, у 1951 році ковельське "Динамо" вперше стало Чемпіоном Волині, а згодом його успіх повторили й інші місцеві клуби: "Локомотив", "Рубін", "Спартак" і "Сільмаш". У третій частині книги йдеться про досягнення ковельчан із часів проголошення Незалежності України до сьогодення, зокрема й про успіхи футзальних і  жіночих команд.  Останній і найбільший розділ наповнений біографіями відомих гравців із міста залізничників, чимало з яких були присутні у залі.

Автори запевнили гостей, що перший наклад у сто примірників є "сигнальний", щоб виправити та доповнити видання, а згодом буде надруковано ще двісті таких книг із більш якіснішими фотографіями.

Протягом презентації ветерани ковельського футболу згадували свою спортивну кар’єру, ділилися враженнями та пропозиціями щодо наповнення книги, та дякували авторам за їхню працю.

Кожен і з присутніх у залі отримав у подарунок книгу з афтографами, а закінчилась презентація видання «Футбольний Ковель. Команди. Досягнення. Особистості» колективним фото на згадку.
-
-

03-02-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top