top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Депутати Ковельської районної ради обрали собі голову

   Розпочала першу урочисту сесію Ковельської районної ради сьомого скликання голова районної виборчої комісії Антоніна Комісарук. Вона поінформувала присутніх, серед яких були і депутати шостої каденції, і новообрані, а також запрошені, про результати волевиявлення громади району. Отож у новій раді працюватимуть висуванці з шести політичних партій (по п’ять мандатів отримали Радикальна партія Олега Ляшка, «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та аграрна партія України,  сім посвідчень у ВО «Батьківщина», три – ВО «Свобода», і найбільше – дев’ять мандатів – Партія «Блок Перта Порошенка «Солідарність»). Загалом нинішня рада складається із 34 депутатів (попередня нараховувала 57 депутатів), із яких - 12 вже працювали в попередній каденції.
    Також Антоніна Комісарук зауважила, що участь у виборах взяло 186 кандидатів із різних політичних партій, явка виборців склала 61,8 відсотка, що становить 19475 жителів. Найбільш активно люди йшли голосувати на виборчі дільниці Велицького  об’єднаного територіального округу, на відмінну від населених пунктів Люблинецької селищної ради. Ця територіальна громада, до речі, в підсумку залишилася без свого представника в районній раді.
    Голова районної виборчої комісії вручила всім новобраним депутатам їхні посвідчення і висловила щирі слова побажань.
    А далі слово взяв Ігор Верчук, який на хвилі Революції Гідності очолив районну раду шостого скликання, а тепер складає свої повноваження. Його виступ був доволі емоційний, відвертий та рішучий.
    Також Ігор Верчук висловив власне бачення стосовно того, хто б у нинішній час міг би очолити районну раду.
    Подякував Ігорю Верчуку за плідну співпрацю голова Ковельської райдержадміністрації, депутат Волинської обласної ради Віктор Козак і міцно потис йому руку.
    А на завершення урочистої частини першої сесії райради сьомого скликання настоятель Благовіщенського собору Василь Мичко, який знову поєднуватиме церковні справи з роботою в раді, прочитав молитву. Адже далі  районні парламентарі мали визначитися, хто ж стане у штурвала новобраної ради і хто буде правою рукою головуючого, тобто його заступником, бо Галина Коляда, яка обіймала цю посаду всю минулу каденцію, теж склала свої повноваження.
    Отож депутати висунули дві кандидатури: Андрія Броїло від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Володимира Андросюка від ВО «Батьківщина». В результаті таємного голосування перемогу здобув Андрій Петрович Броїло. За нього віддали свої голоси 18 депутатів, а його колега по раді набрав 13 «за».
    Новобраний голова Ковельської районної ради поділився з парламентарями певними намітками стосовно подальшої спільної роботи.
    Цього дня депутати ще встигли утворити і затвердити постійні комісії. Але не змогли дійти згоди стосовно кандидатури заступника очільника райради, а також не стали розглядати питання щодо розміру оплати праці для обох чиновників. Тому дані питання перенесли на друге пленарне засідання.
    Окрім цього, під час роботи сесії було зареєстровано три депутатські фракції: Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка.
-
-

23-11-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top