top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Нерухомість
Карта


Колискові

Новообраним депутатам Ковельської міської ради вручили посвідчення

    На вручення депутатських посвідчень до сесійної зали прибули всі новообрані 36 народних обранців, а також їхні колеги попередньої каденції, запрошені, гості. На початку урочистого зібрання хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять депутата міської ради Анатолія Соболєва.
    
Варто зазначити, що своїм волевиявленням ковельчани фактично повністю  оновили склад міської ради: серед членів сьомого скликання лише 10 депутатів перейшли з попередньої каденції. Тепер у сесійній залі Ковельської міської ради на благо громади міста працюватимуть представники семи політичних партій. Всі вони в урочистій обстановці отримали посвідчення депутата з рук голови Ковельської міської виборчої комісії Світлани Карпук. Також голова комісії зачитала постанову про визнання Олега Кіндера обраним Ковельським міським головою і запропонувала йому скласти присягу.
  
Депутати інформацію голови Ковельської міської виборчої комісії про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію депутатів Ковельської міської ради та міського голови взяли до відома. Щоправда, даний проект рішення підтримали не всі новообрані: «за» висловилося 32 депутати, решта – чотири «утрималося» і один був  проти.
Також цього знакового дня вони погодилися обрати для повноцінної роботи міського парламенту секретаря ради. На цю відповідальну посаду була запропонована лише одна кандидатура, яку вніс Олег Кіндер, - це депутат Віра Іванівна Федосюк, член політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  
За підсумками таємного голосування, де 29 голосуючих підтримали кандидатуру своєї колеги, три висловилося «проти» і чотири «утрималося», Віра Федосюк, яка була міським парламентарем і попереднього скликання, обрана секретарем міської ради.
  
Окрім цього, депутати ще встигли утворити і затвердити склад п’яти постійних комісій. Щоправда, їх керівний склад уже буде ухвалюватися на другій сесії міськради, яка відбудеться 26 листопада. Тоді ж заплановано затвердити кандидатури заступників міського голови, керуючого справами виконкому та членів виконавчого комітету Ковельської міської ради. 

-

16-11-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top