«ТЦК»

Ковельські футболісти двічі перемогли галичанських «енергетиків»

У рамках 5-ого туру Першого дивізіону Дитячо-юнацької футбольної ліги України місцевий ФЦ «Ковель-Волинь» приймав команду «Енергетик-ДЮСШ» з міста Галич Івано-Франківської області.

Першими на поле стадіону «Верес» вийшли футболісти старшої категорії.  Із самого початку підопічні Юрія Романчука заволоділи ініціативою і вже на 3-тій хвилині матчу,  Станіслав Тарасюк відчайдушним ударом із-за меж карної зони відправив м`яч у «дев`ятку» воріт гостей, тим самим відкривши рахунок у матчі.

Згодом боротьба перемістилась у центр поля та стала дещо нудьгуватою, як для глядачів, так і для голкіперів команд. Хоча футболісти ФЦ «Ковель-Волинь» переважали опонентів за кількістю моментів,  доказом чого є удар Максима Ткачука. Однак, за думкою арбітрів, він опинився у «офсайді». І можливо б, перша половина зустрічі так і закінчилася б з рахунком 1:0, однак на 32-ій хвилині матчу захисник галичан Максим Мазурик порушив правила у своєму карному майданчику і головний суддя Володимир Дзюра призначив «11-ти метровий». Пенальті бездоганно виконав кращий у цьому сезоні бомбардир ковельчан Артем Мороз. Із рахунком 2:0 команди пішли на перерву.

На початку другого тайму «енергетики» виглядали більш «зарядженими», однак надійний захист ковельчан не давав шансів супернику вразити ворота Владислава Сельващука. Згодом «батарейкі почали розряджатися», а  ініціатива повністю перейшла до господарів поля і на 65-тій хвилині матчу Станіслав Тарасюк з другої спроби таки «оформив дубль», довівши рахунок до розгромного 3:0.

Однак на 73-ій хвилині, після «стандарту», голкіпер ковельчан не зміг зафіксувати м`яч у руках, чим скористався галичанин Назарій Нагірний, забивши гол престижу, та поставивши крапку в цьому поєдинку. 3:1.

Останній гол не засмутив місцевих вболівальників, чого не скажеш про наступний матч у категорії U-15, адже на 4-тій хвилині гри, скориставшись «пустелею» у карній зоні господарів поля рахунок відкрив галичанин Юрій Пипчак.  Після швидкого гола гості дещо «присіли», що допомогло їм протримати рахунок 0:1 до кінця першого тайму.

Невідомо, що сказав у роздягальні своїм підопічним головний тренер ковельчан Роман Лис, але у наступній половині зустрічі вони виглядали значно потужніше. На 2-ій хвилині другого тайму Андрій Дулиш, після «стандарту» опинився у потрібному місці у потрібний час та відновив паритет.  Після забитого голу юні ковельські футболісти значно активізувались і на 59-тій хвилині Андрій Дулиш «оформив дубль» та вивів господарів поля вперед. А ще через 1 хвилину Володимир Рабко ефектним ударом із-за меж штрафної не залишив шансів голкіперу «Енергетика».  3:1. Ковельчани повністю домінували і вже через 4 хвилини Володимир Рабко ударом зльоту вдруге засмутив воротаря галичан Володимира Стельмаха. Фінальний свисток головного арбітра зустрічі Володимира Дзюри зафіксував перемогу ФЦ «Ковель-Волинь» з рахунком 4:1.

Наразі, ковельчани з категорії U-15, із 9-ма очками посідають п`яту сходинку в своїй підгрупі, а їхні старші одноклубники після п`ятьох ігор мають в активі 10 пунктів і займають 3-тє місце.

Наступні матчі футболісти ФЦ «Ковель-Волинь» проведуть 17-го жовтня у Львові, де зустрічатимуться з місцевою «Галичиною».

26-10-2015
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом