Інформація
Карта

Колискові

ФЦ «Ковель-Волинь» впевнено переміг футболістів із Тячіва

26 вересня у рамках 3-ого туру першого дивізіону Дитячо-юнацької футбольної ліги України місцевий ФЦ «Ковель-Волинь» приймав ДЮСШ Тячів із Закарпатської області. У чемпіонаті ковельчани представлені двома командами U-15 і U-17.

Першими на поле стадіону «Верес» вийшли футболісти категорії U-17. Суперники перед початком звітного матчу мали однакову кількість очок, тому протистояння було принциповим.

Із самого початку гри ковельчани заволоділи ініціативою і вже на 10-тій хвилині матчу,  після подачі з кутового у виконанні Дмитра Романюка, Артем Мороз головою переправив м'яч у сітку. Про те, через дві хвилини, суперники, скориставшись «безглуздою» помилкою захисників і голкіпера ковельської команди, відновили паритет. У підопічних Юрія Романчука були шанси «вийти вперед», однак, або не вистачало впевненості, або точності. Чого не скажеш про другий тайм.

Після подачі в штрафний майданчик від Іськова Владислава, знову ж таки, Мороз Артем «вколотив» м`яч у ворота суперника. 2-1.   Господарі тримали гру під своїм контролем і довели рахунок до розгрому. Тесляр Артем забив гол після передачі Романюка Дмитра, а Артем Мороз  відзначився хет-триком. Отож, 4:1 на користь Футбольоного Центру «Ковель-Волинь».

Наступними на поле вийшли команди категорії U-15. Візуально гравці з Тячіва виглядали на голову вище, чого не скажеш по грі, яка переважно проходила на половині поля суперника. Однак, ковельчани не змогли скористатись перевагою та відкрити рахунок. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю.

Після перерви вихованці Романа Лиса збільшили натиск на ворота суперників, але впевнено гра голкіпера гостей, не давала відкрити рахунок. Наприкінці матчу ковельчанам «допоміг» захисник Тячіва, який у своєму карному майданчику збив Миколу Старушика. Останній і реалізував одинадцятиметровий удар. На радість місцевим  вболівальникам  гра так і закінчилась із рахунком 1:0 на користь ФЦ «Ковель-Волинь».

Наразі, ковельчани з категорії U-15, із 6-ма очками посідають п`яту сходинку в своїй підгрупі, а їхні старші одноклубники після трьох ігор мають в активі 4 пункти та займають 6-те місце.

Наступні матчі футболісти ФЦ «Ковель-Волинь» проведуть 3-го жовтня у Львові, де зустрінуться з місцевою «Покровою».