top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

"Велодень" у Ковелі

    Ковельчани цілими сім’ями, великими родинами з маленькими дітьми приїхали на своїх двоколісних транспортних засобах на центральну площу міста «Героїв Майдану», щоб взяти участь у щорічній Всеукраїнській оздоровчій акції «Велодень».
    Володимир Шеремета, який загітував сісти на велосипеди фактично всіх своїх найближчих рідних людей і навіть наважився взяти з собою на велотрасу онука Мишка, якому ледве виповнилося півтора роки, каже, що велосипед – це найбільш економний, екологічно чистий і красивий засіб пересування. Він має власне авто, але частенько полюбляє керувати саме велосипедом.
    За активний і здоровий спосіб життя і Юрій, який свого залізного друга фактично з конструював сам. Його оригінальний велосипед став епіцентром уваги багатьох учасників оздоровчого заїзду.
    Цьогорічний «Велодень» у Ковелі зібрав значно більше любителів поганяти на велосипедах, ніж торік, і вік учасників теж розширився. Скажімо, найменшим велолюбителем виявився все той же Мишко, який подолав усю дистанцію велопробігу в спеціальному візочку, причепленого до дідусевого велосипеда, а найстаршому виповнилося далеко за сімдесят.
    Один із організаторів заходу – Олександр Слободнюк, який вже близько 10 років займається велоспортом, задоволений тим, що його ідею так активно підтримали ковельчани, що і міський голова Олег Кіндер пообіцяв наступного року теж хоча б на один день пересісти зі свого авто на велосипед і разом з громадою проїхатися центральними вулицями Ковеля. А ще - Олександр переконаний, що ось такі «Велодні» підштовхнуть владу міста більш активніше взятися за будівництво велодоріжок, які масово облаштовують в європейських країнах.
    По закінченню велопробігу біля Будинку Рад відбувся розіграш цінних призів, наданих місцевими спонсорами. Окрім цього, всі маленькі учасники отримали солодкі подарунки.
    У рамках проведення в Ковелі Всеукраїнської акції «Велодень» в центрі міста відбулися показові виступи любителів їзди на гірських велосипедах. Юнаки демонстрували трюки різного ступеня складності і заодно збирали пожертви на облаштування для таких як вони спеціального тренувального майданчика. 
-

05-06-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top