top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковельському пункті плетіння маскувальної сітки кипить робота


   У приміщенні Ковельської центральної районної бібліотеки розпочав роботу пункт плетіння маскувальної сітки для бійців АТО. Провідний бібліотекар інтернер-центру ЦРБ Ірина Малиновська, яка є куратором даної благодійної справи, пригадує з чого все починалося.
    Скориставшись інтернет-ресурсом, Ірина Григорівна за пожертви своїх колег та інших небайдужих містян замовила у Харкові 11 кілограмів плетеної сітки. Згодом у фойє бібліотеки вони збили з брусків каркас для натягування робочого матеріалу, принесли трохи тканини, яку порізали на смужки розміром 4х40 сантиметрів і довжиною до одного метра, та взялися до праці. Паралельно поінформували населення стосовно відкриття пункту плетіння маскувальної сітки, адже потребували додаткових робочих рук і матеріалу.
Директор Ковельської центральної районної бібліотеки Галина Божик каже, що вже в перший день роботи пункту, сюди прийшло чимало охочих приєднатися до цієї благородної справи. Люди, хоча б у такий спосіб, прагнуть допомогти українській армії у боротьбі з бойовиками та країною-агресором.
    Небайдужі ковельчани так активно взялися до роботи, що вже встигли підготувати одну маскувальну сітку розміром 4х8 метрів і віддати її на потреби бійців ДУК «Правий сектор». Нині вони активно трудитися над іншою, яку буде передано новосформованій 44-й артилерійській окремій бригаді Збройних Сил України. Там служить чимало волинян, серед яких і син ковельського волонтера, офіцера запасу Андрія Майданюка. Телефоном Андрій Валеріанович нам розповів, що бійці 44-ої бригади, окрім маскувальних сіток, які там використовують для накриття військової техніки, ще конче потребують радіостанцій, дизельного агрегату для підзарядки акумуляторів, планшетів, а також кірок та лопат, щоб копати окопи і бліндажі. Працівники бібліотеки ще виготовили для цієї бригади сигнальні прапорці, без яких на фронті артилеристам не обійтися. Військовий волонтер залишився дуже задоволений цінним подарунком.
    Добру справу ковельчан благословив настоятель храму Святого Миколая села Колодяжне отець Іван. Він разом зі своїми прихожанами допомагає і молитвою, і гуманітарною допомогою українським бійцям на Сході.
    Ось отець Іван прослухав поради щодо роботи з маскувальною сіткою і став її обв’язувати білими стрічками.
За словами куратора центру Ірини Малиновської, свою лепту у спільну благородну справу вже внесли школярі, колектив працівників міської державної лікарні ветеринарної медицини, вихованці та вчителі станції юних туристів, медики, освітяни, люди пенсійного віку.
Наразі тут закінчують роботу над білою маскувальною сіткою і приступатимуть до зеленої. Такі побажання висловили самі військові. Вони кажуть, що на Сході вже завершується зима, майже не залишилося снігу, а отже незабаром необхідно буде використовувати маскування зеленого кольору. Організатори пункту бідкаються, що, на жаль, не забезпечені потрібною кількістю такого полотна, тому звертаються до всіх небайдужих містян приносити до Ковельської центральної районної бібліотеки, яка знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери, 2, натуральну тканину вже зеленого кольору.
    Помічники волонтерів ще раз наголошують, що їм для роботи необхідна лише натуральна тканина, а не синтетична, яка миттєво горить і плавиться.
    Ось для експерименту ми попросили чоловіка підпалити спершу клаптик синтетики, а тапер – стрічку з натурального волокна. Як бачите, різниця доволі помітна.
    Пункт плетіння маскувальної сітки чекає на всіх охочих допомогти щодня з 10 до 19 години.
-
-

05-02-2015
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top