top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Як у Ковелі відкривали єдиний на Волині майданчик для занять паркуром та воркаутом


В Україні все більшої популярності набувають екстремальні види спорту. Зокрема, в Ковелі вже більше трьохсот спортсменів  займаються паркуром та стріт воркаутом.
Рік тому вони та лідери громадських організацій вирішили звести сучасний, укомплектований повним набором гімнастичних снарядів, майданчик для занять екстремальними видами спорту, адже в Ковелі немає єдиної спортивної бази. Першим їхнім кроком до здійснення мрії було зібрати всі необхідні документи.
 Отримавши на руки проектно-кошторисну документацію, молоді люди  зрозуміли, що такий об’єкт їм обійдеться у кругленьку суму – більше 90 тисяч гривень. Не гаючи часу, вони заходилися збирати кошти. Звернулися за допомогою до депутатів міської ради, навіть провели для них презентацію свого проекту, ознайомили «слуг народу» з новими для України екстремальними видами спорту. Депутатів побачене зацікавило і ті погодилися надати для будівництва земельну ділянку. Проте грошей на втілення в життя проекту постійно бракувало, хоча збирали їх усім містом. Зрештою спортсмени звернулися за підтримкою до народного депутата України Степана Івахіва. І ось під час святкування Дня міста на головній сцені Ковеля голові ініціативної групи з будівництва Сергію Дружиновичу від благодійного фонду народного обранця «Патріоти Волині» був вручений подарунковий сертифікат на суму 45 тисяч гривень. Фактично з того дня і розпочалася друга стадія будівництва спортивного об’єкта.
Спільними зусиллями їм таки вдалося впоратися із завданням і розмістити на майданчику різних розмірів турнікети для занять стріт-воркаутом, об’ємні фігури для паркуру, найвища з яких сягає висоти у 3,5 метра, додаткові спортивні снаряди. А ще – на території відведено місце для ролледрому, який перенесуть сюди з дитячих атракціонів, що в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
    Відкриття нового спортивного об’єкту відбулося урочисто. Заступник міського голови Ігор Прокопів, голова громадської організації Молодіжний фонд «Наше майбутнє» Сергій Дружинович та помічник народного обранця України Юрій Сковорода перерізали символічну стрічку. Привітав ковельчан та гостей міста, котрі  зібралися тут, Почесний громадянин Ковеля, ветеран Великої Вітчизняної Микола Корпачов. Він закликав молодих людей вести здоровий спосіб життя і не обходити стороною ось такі місця, як це.
    Після завершення урочистої частини розпочався фестиваль молодіжних субкультур, який в Ковелі проходить вже вдруге. В рамках фестивалю відбулися змагання зі стріт воркауту, паркуру та вуличної гімнастики, де взяло участь більше півсотні учасників. Спортсмени з Рівного, Львова, Володимира-Волинського та інших населених пунктів Західного регіону зібралися в Ковелі, щоб позмагатися за звання «Кращий».
    Нині серед молоді великою популярністю користується вулична гімнастика. Юнаки при школах на турніках відточують спортивні елементи, вдосконалюють складні вправи. Однак показати своє вміння професіоналам і бути оціненими їм доводиться не так уже й часто.
Станіслав та Юрій Войналовські, останньому лише 11 років, їздили на турніри до Львова та Володимира-Волинського і звідти поверталися  з перемогами.
    І в рідному місті два брати Станіслав і Юрій стали кращими у змаганнях із вуличної гімнастики.
    А ось з паркуру перше місце виборов львів’янин, 15-річний Михайло Сафатюк. Хлопець лише півтора роки  займається цим екстремальним видом спорту. До цього часу жодного разу не брав участі в змаганнях. А тут друзі запросили Михайла на відкриття спортивного майданчика і він не відмовився - приїхав. Більше того наважився навіть позмагатися. І ось результат – львівянин став кращим на ковельському майданчику.
     Михайло, маючи можливість порівняти спортивну базу підготовки спортсменів у Львові та Ковелі, висловив своє захоплення новозбудованим об’єктом.
    Відмінну фізичну підготовку, вміння гарно володіти своїм тілом та м’язами, тримати рівновагу корпусу, бути витривалим до навантажень вимагає від спортсмена такий силовий вид спорту як стріт воркаут. Цього дня тут було на що подивитися. Мускулисті юнаки демонстрували на турніках неймовірні акробатичні вправи, від яких у численних глядачів подих перехоплювало. У стріт воркауті найбільш видався виступив Ярослав Хомік.
    Всі переможці змагань отримали від організаторів фестивалю молодіжних субкультур дипломи та цінні подарунки.
    Спортивний майданчик з екстремальних видів спорту– красномовне підтвердження того, що лише спільними зусиллями можна втілити в життя  цікаву, масштабну, доволі затратну справу.
    Доглядатимуть за спорудою спортсмени міста, які займатимуться тут згідно графіка. А допомагатимуть їм оволодівати новими спортивними елементами тренери.
-
-

11-10-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top