Як уберегти дитину від комп'ютерної залежності

 Сучасні діти починають цікавитися комп'ютером ще до вивчення абетки. Мимоволі задумаєшся: як уберегти дитину від комп'ютерної залежності?


 
Ваш син часто грає в комп'ютерні ігри і, звичайно, якщо дати йому волю - може робити це цілодобово і безперервно. Але якщо запропонуєте йому почитати разом цікаву енциклопедію або зібрати конструктор - він з легкістю відмовиться від гри. Так що швидше за все у нього немає залежності. А що робити якщо вашу дитину не відірвати від монітора?
 
Знайома ситуація: дитину неможливо витягнути з комп'ютерної гри. Якби не ми - батьки - наші чада сиділи б біля монітора цілодобово. Дитина вже навчилась навіть харчуватися одночасно стріляючи в комп'ютерного супротивника, а от спати і робити уроки для нього зовсім не обов'язково. Нічого дивного в тому, що у батьків виникає цілком резонне запитання: "Що робити?"
 
Завдання батьків номер один - завантажувати дітей: щоб діти були в секції, щоб день у них настільки завантажений, що у них не було б часу на комп'ютерні ігри.
 
А ще не гріх нагадати: лікарі настійно рекомендують дітям молодшого і середнього віку проводити за
комп'ютером або біля телевізора максимум одну годину на день. Причому потрібно розділити цей час на кілька прийомів, скажімо, по 15-20 хвилин з перервами в 2-3 години. Пам'ятайте, що якщо ваша дитина буде проводити біля комп'ютера більше часу - то поганий зір, сколіоз та інші захворювання забезпечені.
 
Ті ж фільми, які діти дуже люблять дивитися, так само як і комп'ютерні ігри сприймаються дітьми як справжня проекція. Вони не розуміють, що це фільм, що це все придумано. Вони це сприймають у себе в голові безпосередньо.
 
Дозвольте дитині пограти за комп'ютером, наприклад, за те, що він вчасно і правильно виконав домашнє завдання або поприбирав в своїй кімнаті.
 
Нехай час за комп'ютером або біля телевізора стане своєрідною нагородою за добре виконану роботу.
10-08-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки

.