Як вибрати пилосос

 Віник і мітла століттями служили домашній господині вірою і правдою, але в дев'ятнадцятому столітті їм на зміну прийшли перші пилососи. Важкі і галасливі "Чайки", "Ракети" і "Вихори" міцно зайняли місце в наших будинках. Сучасні моделі техніки для прибирання значно втратили у вазі і набули у функціях. Щоб вибрати потрібний пилосос для будинку для початку визначтеся з улюбленим способом збирання.
Моделі балонного типу

Отже, почнемо з сухого прибирання. Економічний варіант - моделі балонного типу. Вони збирають пил в колбу, яку легко очистити і промити. Такі пилососи прості в експлуатації і легкі на підйом.

Пилососи з мішком для збору пилу.
 
Інший варіант - пилосос з мішком для збору пилу. За рівнем шуму моделі з мішками будуть порівняно тихіше балонних.

Для сухого прибирання - це циклон.
 
Просунутий варіант для сухого прибирання - це циклон. Потік повітря в таких моделях рухається по спіралі і збирає пил в щільну грудку.

Миючі пилососи.
 
Віддаєте перевагу вологому прибиранню - шукайте миючі пилососи. Вони важчі звичайних і для прибирання потрібно спеціальнае миюча рідина, а це додаткові витрати. Але зате прибирання в будинку можна робити в два рази рідше.Насадки.
 
Не забудьте про насадки. Зазвичай в комплекті пилососа йдуть 3-4 стандартні щітки: для килимів, для меблів, для важкодоступних місць. Але можна купити і додаткові.

Потужність двигуна.
 
Важливо: звертайте увагу не на потужність двигуна, а на потужність всмоктування - вона повинна бути не менше 350Вт. Чим вище потужність - тим ефективніше прибирання.
 
Отже, пилососи з мішками добре утримують частинки пилу, моделі балонного типу і циклон - легко мити, турбощітка добре збирає шерсть тварин, а для вологого прибирання потрібен миючий пилосос.
 

25-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.