На якій висоті вішати телевізор на стіну

 Після закінчення ремонту квартири або в зв'язку з переїздом в нове житло часто виникають палкі суперечки на якій висоті вішати телевізор на стіну. Це важлива тема, яка обговорюється всією сім'єю.

Є кілька правил, які важливо знати при установці телевізора. По-перше, правильно співставте три параметра: розмір кімнати, діагональ екрану і відстань до глядачів. По-друге, визначте положення тих, хто будете дивитися.

У спальні телевізор ми дивимося лежачи, в вітальні - сидячи.Найскладніше - це кухня, тут кілька сидячих глядачів. На кухні господиня переміщається від плити до столу і довго перебуває в робочій зоні. Всім повинно бути зручно. У будь-якому випадку вибирайте точку в проміжку від 70 до 175 см. Саме в цих межах ви зможете дивитися телевізор з комфортом і без шкоди для очей.

Висота вибирається залежно від функціональності і призначення кімнати. Сьогодні майже у кожної сім'ї в квартирі кілька телевізорів.

Розглянемо основні варіанти розташування. Їх три: вітальня, кухня і спальня.

Вітальня

У вітальні доцільніше за все використовувати для телевізора центр стіни. Екран повинен добре оглядатися з будь-якого місця кімнати, особливо з дивана і крісел. Також враховується віковий склад сім'ї. Діти люблять грати на підлозі, так що цей факт теж потрібно врахувати. А ось представники старшого покоління люблять переважно лежати на дивані. Вітальня - це ідеальне місце де збирається вся родина для перегляду улюблених телепередач. Саме тому в вітальні варто розташовувати телевізор трохи нижче ніж в інших кімнатах. Ідеальною віддаленістю від телевізора діагоналлю 40 дюймів до людини буде 2м. І ця відстань буде пропорційно збільшуватися залежно від збільшення діагоналі. У цій кімнаті комфортно повинно бути всім. Ніхто не повинен приймати незручну позу з закинутої головою.

Маленька кімната передбачає використання прийому завищеного підвішування. Це допомагає збільшити відстань до глядачів. За такою ж схемою можна розташувати телевізор на кухні або в невеликій за розмірами спальні.

Спальня

Тут складнощів менше. Точка глядача очевидна, тому вибирається стіна навпроти ліжка. Якщо такої можливості немає - то підійте кут кімнати з використанням кронштейну.

Кронштейни бувають декількох типів: прямий, поворотний а також похилий. Кронштейн рекомендується підбирати в залежності від вашого телевізора, від його діагоналі. Якщо телевізор у вас великий - рекомендується використовувати кронштейн з великою відстанню між отворами.

У спальні ми дивимося телевізор лежачи на ліжку. Від його параметрів буде залежати розташування екрану на стіні. Для визначення точного місця необхідно лягти, зайнявши зручне положення, подивитися на стіну і уявити екран. При цьому підборіддя повинно бути не сильно нахилене до грудей, а також не підняте.

Кухня

Стіни кухні найчастіше вже задіяні для підвісних меблів, тому вибір місця для телевізора обмежений. Телевізор не повинен бути поруч з плитою, заважати пересуванню людей і виключати можливість зачепити його чим-небудь. Бажано витримати двометровий інтервал до глядача і можливість регулювання нахилу і повороту. На кухні телевізор не повинен розташовуватися в безпосередній близькості до плити, при цьому мати максимальну відстань від підлоги, але вона не повинно бути вище за зріст господині.

Правильно розташований телевізор не принесе неприємності для здоров'я, від перегляду передач не постраждають очі, мозок і хребет.


16-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.